Реклама

Обмеження права свободи вибору власників iPhone або чому власників Android-смартфонів набагато більше

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ні для кого не секрет, що iPhone від Apple користується неабиякою популярністю. Не зважаючи на це, користувачів у Android набагато більше. Звичайно, вартість смартфонів з операційною системою Android нижча. Дехто скаже, що саме тому і попит більший. Але причини криються не тільки в ціні.

МОЖЛИВОСТІ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ANDROID

Однією з причин популярності Android є відкритість даної операційної системи. Поговоримо про це більш детально.

Виробник Android, компанія Google, встановлює менше обмежень для своїх користувачів – операційна система телефону дає їм можливість змінювати інтерфейс, вирішувати, звідки вони мають скачувати додатки і т.д. Тобто є свобода вибору.

Цікаво: Названо дивні товари компанії Apple, які мало кому потрібні.

Користуючись Android, Ви можете самі вирішувати, чи Вам скачувати софт з магазину додатків Google Play – тобто від самого виробника цієї ОС, або ж качати на стороні, в іншому магазині додатків, яких на даний момент є дуже багато. Це і Amazon Appstore, App Gallery, Galaxy Store та інші. Ви вільні в своєму виборі. Ніхто Вас в цьому не обмежує.

ВІДСУТНІСТЬ ВИБОРУ У iOS

Ні про яку свободу вибору не йде мова, коли Ви користуєтеся iOS від Apple. Говорячи мовою політиків – ця система дуже авторитарна. Тут все строго. Виробниками був розроблений і встановлений фірмовий магазин додатків App Store і усе необхідне Ви маєте скачувати лише з нього, не маючи можливості щось придбати на стороні. Адже на це накладена заборона. Насправді в Купертіно додатково на цьому наживаються, монополізуючи послуги. А користувачі обмежені в своїх правах.

ТІМ КУК І ПІДМІНА ПОНЯТЬ

Власники Apple дуже бояться, що їхні клієнти перейдуть на Андроїд. Тім Кук, генеральний директор Apple, нещодавно заявив, що усі дії їх компанії направлені на захист користувачів. Щоб якось оправдати свої авторитарні методи, вони вирішили напустити туману і пропіарити себе.

В своїй заяві, Тім Кук назвав дозвіл на загрузку додатків за межами App Store абсурдним і порівняв його, приблизно, з відмовою від подушок і ременів безпеки в авто. Так, як ні одну машину виробник не випустить без цих механізмів, так само це правило повинно діяти і у відношенні смартфонів. Зі слів Кука – хочете скачувати шлаковий софт на стороні, добре, тоді купуйте телефон на Android. Не хочете підтримувати загрузку з AppStore – Ваше право, але уже не з Apple.

Цікаво: Названо функції iPhone, які ігнорують більшість користувачів.

Якщо не аналізувати, то звучить досить логічно. Насправді ж ця заява є голослівною. Android – це не взломані версії додатків у вигляді APK-файлів, це широкі можливості для користувачів вибрати надійний софт там, де їм захочеться. На сьогоднішній день виробники подібних магазинів додатків самі зацікавлені в якісному і безпечному софті, який скачують їх користувачі. Вони теж ретельно перевіряють розроблені додатки. Контроль у них на високому рівні. Адже від цього залежить їх репутація та популярність на ринку.

Кук явно підміняє поняття, натякаючи на те, що прихильники Android є безпечними дурнями. При цьому замовчує про право клієнта на свободу вибору. Звичайно, знайдуться люди, які будуть підтримувати такі заяви Кука, апелюючи унікальністю компанії, її престижністю і тому подібне. Проте більша частина людей свідома і думаюча, яка хоче слухати тільки факти, підтверджені практикою. Подібним «замилюванням очей» їх прихильність не купиш. Ціль цих заяв одна – очорнити конкурентів та зменшити їх популярність на ринку.

Такі непорядні методи говорять про слабкість компанії більше, ніж щось інше. За заявами Кука приховується страх втрати клієнтів. Адже доля усіх авторитарних систем одна – крах неминучий. Якщо вже генеральний директор такої відомої та популярної компанії вдається до подібних прийомів – це говорить про одне – вони не впевнені в своїх позиціях на ринку. Користувачі iPhone все частіше задаються запитанням, чому одні мають право, а інші ні. Чому Google лояльний до своїх клієнтів, поважає свободу вибору кожного свого користувача, а у Apple тільки обмежують та погрожують.

Якщо в Купертіно не зроблять відповідних висновків вчасно, то кількість їх прихильників буде тільки зменшуватись, а популярність падати.

Також нещодавно ми розповідали, як вибрати айфон у 2021-му році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 11 найкращих смартфонів 5G у 2021 році

Найкращі телефони 5G готові скористатися перевагами мереж 5G , які розширюються по всьому світі з 2019 року. Коли Apple приєднується до інших...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -