Реклама

OnePlus готується до запуску Hydrogen OS 11

Останні Новини

Цього місяця ми очікуємо від OnePlus випуску оновлення Oxygen OS 11 на базі Android 11. Також, з’явилась інформація, що OnePlus готується до запуску Hydrogen OS 11 уже 10 серпня. Така інформація була розміщена OnePlus на сайті Weibo.

OnePlus готується до запуску Hydrogen OS 11

Нагадаємо, що смартфони OnePlus постачаються з операційною системою Oxygen OS та Hydrogen OS. Система Hydrogen OS використовується в телефонах для китайського ринку, а Oxygen OS постачається за межами Китаю. Новий Hydrogen OS 11 буде базуватися на ОС Android 11 та не отримає сервісів Google Play. Так як це буде версія для Китаю.

Детальної інформаціії про майбутній Hydrogen OS 11 немає. Але, очікується, що вона принесе не лише нові функції, а й покращену візуалізацію. Також, ймовірно, буде присутня функція AOD.

Рекомендуємо: Оголошено Найменший В Світі Смартфон Із Android 10.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 3090 Suprim X на живих фото

Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 3090 Suprim X на живих фото. Це розігнана модель з трьома вентиляторами. Через тиждень після...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -