Реклама

Показано смартфон Xiaomi Mi 11 Pro в двох різних кольорах

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У китайській соціальній мережі Weibo опублікували нове зображення, на якому, як стверджується, показано смартфон Xiaomi Mi 11 Pro в двох різних кольорах.
Нагадаємо, сьогодні в продаж надійшла стандартна версія Xiaomi Mi 11, при цьому виробник навіть не анонсував Xiaomi 11 Pro, який, як очікується, представлять тільки в лютому.

Джерела стверджують, що смартфони будуть сильно відрізнятися камерами. В цьому плані Xiaomi Mi 11 не здивував, він отримав звичний набір з датчиків дозволом 108, 13 і 5 Мп без перископної камери. Xiaomi Mi 11 Pro повинен отримати чотири модулі, включаючи перископну камеру. На рендері йдеться про 120-кратний зум. Схожа комбінація використовувалася в торішньому смартфоні Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition.

Також повідомляється, що дисплей Xiaomi Mi 11 Pro буде підтримувати частоту оновлення 120 Гц, перетворення SDR в HDR, технологію згладжування MEMC і AI-масштабування. Крім того, смартфон повинен мати підтримку більш швидкої зарядки, ніж у Xiaomi Mi 11.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google запустив підтримку голосового введення Google Assistant в мобільному Chrome

Компанія Google дуже неспішно замінює в фірмових сервісах свою старішу технологію розпізнавання голосу на голосовий помічник Google Assistant. Сьогодні...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -