Реклама

Розкрито перші деталі майбутнього Apple iPad 2021

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодня було розкрито перші деталі майбутнього Apple iPad 2021. Раніше, у вересні, був випущений 10,2-дюймовий iPad початкового рівня, проте джерела повідомляють, що Apple готує оновлену версію з 10,5-дюймовим дисплеєм і однокристальною системою Apple A13 Bionic.

За новими даними, iPad дев’ятого покоління матиме тонший і легкий корпус, хоча загальний дизайн зміниться незначно. Є припущення, що Apple буде повторно використовувати форм-фактор iPad Air 2019 року, який легше і тонше, ніж поточний iPad початкового рівня.

Очікується, що новий iPad дев'ятого покоління отримає 4 ГБ оперативної пам'яті і ту ж саму стару кнопку зі сканером відбитків пальців Touch ID під екраном. Передбачається, що ціна буде починатися з позначки 299 доларів. Базова версія буде оснащена 64 ГБ флеш-пам'яті.

Імовірно, цей планшет з'явиться на ринку на початку наступного року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Бюджетний смартфон Infinix Smart 5 запущено

Запущено бюджетний смартфон Infinix Smart 5. Цей смартфон буде доступний до замовлення на Flipkart з 18 лютого. Ціна на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -