Реклама

Перші живі зображення смартфона Redmi K40

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в мережі були опубліковані перщі живі зображення смартфона Redmi K40. Вони дозволяють розглянути пристрій з обох сторін.

Незабаром після проведення саміту Qualcomm Snapdragon, який відбувся 1 грудня, керівник Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) оголосив, що Redmi буде однією з перших компаній, які випустять смартфони на базі однокристальної системи Snapdragon 888.

Чутки про те, що Redmi K40 позбудеться фірмової висувною селфі-камери, яка була у попередників, підтверджуються на фотографії. Смартфон оснащений фронтальною камерою, яка врізана в центральну верхню частину дисплея.

Redmi K40 повинен отримати плоский, як видно на фотографії, РК-екран і акумулятор ємністю 4500 мА • год. Також фотографія демонструє новий дизайн задньої панелі, зокрема, блок основної камери, який включає чотири датчика зображення.

Redmi K40 можуть представити в кінці грудня або вже на початку січня. Як ми вже повідомляли, Redmi не хоче йти по шляху Xiaomi і піднімати ціну своїх флагманів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо основні недоліки смартфона Samsung Galaxy S21 FE

Не так давно, компанія Samsung презентувала оновлену модель мобільного гаджета Samsung Galaxy S21 FE, який взагалі ніхто не планував...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -