Реклама

Skype вирішив конкурувати із Zoom

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Skype вирішив конкурувати із Zoom. Компанія Microsoft тестує нову можливість, де у відеодзвінках зможуть брати участь вдвічі більше людей. Тепер буде доступна підтримка сотні учасників одночасно.

Skype вирішив конкурувати із Zoom

Компанія Microsoft випустила істотне оновлення Skype, правда, поки в тестовій версії Skype Insider Preview.

Оновлення розширює кількість можливих учасників групового відеодзвінка з п’ятдесяти до сотні (з 50 до 100 осіб). Це наближає Skype до звання конкурента Zoom, сервісу відеоконференцій, що став надпопулярним на тлі пандемії.

Крім того, в тестовій версії Skype 8.66.76.49 були виправлені деякі помилки, проблеми та недоробки, включаючи автоматичне перемикання мови інтерфейсу на англійському, зникаючі обрані контакти, зависання на пристроях з Android, проблеми із завантаженням і скачуванням файлів на Android.

Читайте Також: Компанія Microsoft Випустила «Вбивцю Zoom».

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Razer готується представити свій перший PC

Сьогодні надійшла інформація, що Razer готується представити свій перший PC - Tomahawk Gaming Desktop.  Razer Tomahawk вперше продемонстрували на виставці CES...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -