Реклама

AirPods 2021 будуть схожими на своїх прямих конкурентів від Samsung

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.


Сьогодні надійшла інформація, що навушники AirPods 2021 будуть схожими на своїх прямих конкурентів від Samsung. Якщо конкретніше, то AirPods 2021 будуть схожі на AirPods Pro, а AirPods Pro – на Samsung в Galaxy Buds .

Компанія Apple зараз працює над третім поколінням повністю бездротових навушників AirPods і другим поколінням AirPods Pro. Подробиці розкрило авторитетне видання Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з планами компанії. За даними джерела, Apple оновить ці дві моделі навушників в 2021 році. Також очікуються накладні бездротові навушники AirPods Studio і нова розумна колонка, яка займе нішу між новою HomePod mini і оригінальними HomePod.

AirPods 2021 будуть схожими на своїх прямих конкурентів від Samsung

Що цікаво, умовно недорогі AirPods 3 виявляться подібні по дизайну з існуючою версією дорожчої моделі AirPods Pro за рахунок укороченої «ніжки», яка стала справжньою візитною карткою лінійки AirPods. Крім того, покращиться час автономної роботи. Однак такі «висококласні» функції, як шумозаглушення, так і залишаться прерогативою AirPods Pro. AirPods Pro 2 теж стануть компактнішими, позбувшись навіть від короткої «ніжки».

За словами джерела, Apple тестує дизайн більш округлий, який краще вписується в вухо потенційного користувача, аналогічний дизайн зараз використовується Samsung в Galaxy Buds, а також навушниках Google і Amazon. Що стосується термінів випуску, то Apple обговорює можливість дебюту недорогої моделі AirPods в першій половині 2021 року.

Читайте також: Відомі Характеристики Та Ціна Нових Навушників Apple AirPods Studio.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам не рекомендуют проводить длительное время в смартфоне

Стаття доступна українською...Смартфоны, планшеты, ноутбуки, ПК, смарт-часы, фитнес-браслеты - с чем из этого перечня вы незнакомы ?! Скорее всего,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -