Реклама

Смарт-годинники Huawei Watch GT 2 Pro отримали корисну функцію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що смарт-годинники Huawei Watch GT 2 Pro отримали корисну функцію. Мова йде про виявлення насичення крові киснем. Сторінка продукту показала, що годинник підтримує автоматичне 24-годинне визначення рівня, але з застереженням, що він буде доступний через оновлення OTA. Зараз Huawei розпочала випуск оновлення для годинника.

Оновлення вже розповсюджується в Китаї та призводить до версії мікропрограми до версії 10.1.2.36. Це невелике оновлення, розміром всього 46,20 МБ. Завдяки новому автоматичному виявленню кисню в крові, годинник буде відстежувати рівень SpO2 з інтервалами протягом усього дня. Це означає, що ви зможете перевірити свій рівень під час сну, вдома, на свіжому повітрі або ж під час вправ. Це надає більш вичерпну інформацію для користувачів.

Повний журнал змін для оновлення:

  • Додано автоматичне визначення кисню в крові
  • Додана підтримка корейської, бірманської, бенгальської та перської мов
  • Оптимізовано карту погоди
  • Оптимізовано власні налаштування довжини басейну

Важливо зазначити, що функція автоматичного виявлення насичення кисню в крові доступна лише для користувачів Android. Отже, якщо ви користуєтеся iOS і плануєте придбати Huawei Watch GT 2 Pro, знайте, що ви не зможете використовувати цю функцію.

Watch GT 2 Pro має 1,39-дюймовий AMOLED-дисплей 454 x 454, який захищений сапфіровим склом, стійким до подряпин. Годинник може відслідковувати більше 100 спортивних режимів, включаючи гольф, лижі та сноуборд з детальною інформацією.

У нього вбудований GPS з функцією зворотного маршруту на випадок, якщо сигнал GPS низький і вам потрібно повернутися до вихідної точки. Існує відстеження сну, цілодобовий моніторинг серцебиття та моніторинг стресу. Він також має 4 ГБ вбудованого сховища.

Вартість Huawei Watch GT 2 Pro становить 329 євро для спортивної версії та 349 євро для класичної версії.

Читайте також: Смарт-годинник Huawei Watch GT 2 Pro з бездротовою зарядкою вже в Європі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо бюджетний смартфон Xiaomi, який перевершив всі очікування

Тільки нещодавно ми публікували матеріал про те, чим відрізняються смартфони Xiaomi Mi від Xiaomi Redmi, де основна увага акцентувалася...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -