Смартфон Nokia 5.4 готується до релізу

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) з’явилися смартфони Nokia з модельними номерами TA-1333, TA-1337 і TA-1340, що означає, що смартфон Nokia 5.4 готується до релізу.

В описі Nokia TA-1333 говориться, що це доступний телефон з підтримкою LTE, який отримав акумулятор ємністю 4000 мА • год. Nokia TA-1337 оснащений таким же акумулятором, Bluetooth 4,2 і Wi-Fi 2,4 ГГц. В описі Nokia TA-1340 говориться, що смартфон отримає такий же дизайн і підтримку двох SIM-карт.

Смартфон Nokia 5.4 готується до релізу

Також нам показали передню і задню панелі Nokia TA-1340, який отримає врізану в екран камеру, а також основну камеру з чотирма датчиками зображення. З лівого боку від камери знаходиться світлодіодний спалах, сканер відбитків пальців знаходиться під блоком камери.

На нижній частині телефону Nokia TA-1340 знаходиться мікрофон, порт USB-C і динамік. На правій частині пристрою є кнопка включення / блокування. Слот для SIM-карти і карти пам’яті і кнопка запуску Google Assistant знаходиться на лівій частині.

Nokia 3.4, що дебютувала в жовтні цього року, мала схожий дизайн передньої і задньої частини. Помітна відмінність Nokia 3.4 полягає в тому, що його модуль камери круглої форми має три камери і світлодіодний спалах. Тому джерело вважає, що під назвою Nokia TA-1340 ховається Nokia 5.4.

Попередні дані вказували на те, що Nokia 5.4 отримає 6,4-дюймовий дисплей, 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ / 128 ГБ флеш-пам’яті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы причины, почему украинцам нельзя оставлять себе найденный смартфон

Стаття доступна українською...Сегодняшняя статья касается темы найденных смартфонов. Специалистами ITechNews были названы причины, почему украинцам и не только, нельзя...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -