Реклама

Смартфони Huawei Mate 40 отримали важливі покращення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

30 жовтня Huawei запустила серію Huawei Mate 40 з передвстановленим EMUI 11 в Китаї, а потім почала розсилати нові оновлення для подальших поліпшень. Сьогодні ж, смартфони Huawei Mate 40 отримали важливі покращення.

Минулого тижня смартфони Huawei Mate 40 Pro, Pro + і RS Porsche Design отримали оновлення EMUI 11, в якому були оптимізовані стабільність системи і усунені різні проблеми.

Тепер компанія Huawei випустила чергове оновлення програмного забезпечення для стандартної версії Huawei Mate 40, яке приносить всього два змін, але вони є досить важливими.

Згідно з інформацією джерела, це перше оновлення програмного забезпечення для стандартної версії Huawei Mate 40, яка надійшла в продаж буквально на минулому тижні.

Офіційний журнал змін:

  • Покращено якість дзвінків в деяких сценаріях
  • Вирішено проблему, через яку в деяких сценаріях яскравість екрану не регулюється автоматично
ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явилися якісні зображення смартфона Redmi Note 10

Суббренд Xiaomi, Redmi, готується до випуску нового смартфона. Сьогодні з'явилися якісні зображення смартфона Redmi Note 10. Нагадуємо, вчора в мережі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -