Telegram запустив ультрабезпечні відеовиклики

Останні Новини

Додаток Telegram запустив ультрабезпечні та швидкі відеовиклики та нові анімовані емоджі. Дане оновлення компанія презентувала на свою сьому річницю. Доступна нова функція лише поки в альфа-стані. І саме основне, це те, що всі виклики, як і голосові, так і відеодзвінки шифруються. Якщо ви і ваш співрозмовник отримуєте на екрані однакові емоджі, то виклик безпечний.

Щодо функціоналу, то під час відеодзвінка можна легко переходити на звичайний голосовий виклик вимкнувши камеру. Так само легко знову її ввімкнути та повернутись до відеодзвінка. Надалі, нова функція буде оновлюватись та очікується можливість групових відеодзвінків.

Telegram запустив ультрабезпечні відеовиклики та нові анімовані емоджі

А ще, Telegram додав більше анімованих варіантів смайликів для найбільш вживаних емоджі. Пишіть в коментарях чи Ви уже ознайомились з новою функцією? Як Вам відеодзвінок в Telegram?

Джерело: telegram

Рекомендуємо: З’явились Живі Зображення IQOO 5 Pro.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Опубліковано всі виправлення для гри Cyberpunk 2077 на консолях

Це був божевільний тиждень для Cyberpunk 2077, оскільки гра мала неспокійний запуск, а потім реакція з боку фанатів через різні помилки...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -