Реклама

У Sony PlayStation 5 серйозні проблеми з контролером DualSense

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Sony випустила свою нову ігрову приставку PlayStation 5 вже місяць тому. Одночасно став доступний і контролер DualSense. Згідно останнім відгуками в мережі, У Sony PlayStation 5 серйозні проблеми з контролером DualSense і вони не усунуті недавніми оновленнями ПЗ.

Мова йде про так званому «дріфте» аналогових стіків – некоректне спрацьовування, «неслухняна» поведінку, мимовільні «натиски» і так далі. Це, природно, істотно ускладнює процес гри, а, іноді, і робить гру просто неможливою. Подібні прояви можна очікувати після тривалого і інтенсивного використання, але ніяк не спочатку продажів.

Пару днів назад Sony випустила друге досить велике оновлення для PlayStation 5 і в процесі апдейта користувачів просили підключити до приставки DualSense. Багато хто сподівався, що це виправить проблему з дрифтом. Судячи з відгуків в мережі, надії ці не справдилися і проблеми збереглися.

У зв'язку з цим напрошується висновок, що проблеми у контролера не програмні, а апаратні і простим оновленням ПЗ вони не вирішуються. Особливо, якщо врахувати, що у DualShock 4 були точно такі ж проблеми.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcegizchina
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Більше 20 млн популярних бюджетних смартфонів заражені вірусом Троян

Сьогодні надійшла інформація, що більше 20 млн популярних бюджетних смартфонів заражені вірусом Троян. У судовій базі даних Китаю з'явилося...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -