Реклама

Українцям назвали ознаки банкомату, яким не можна користуватися

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За останні 10 років, банківська сфера розширилася до максимально можливого вигляду. Зараз відомі банки пропонують свої послуги через мобільний банкінг, підтвердження платежів відбувається за допомогою смс, дзвінків, термінали самообслуговування на кожній вулиці і найголовніше, ці всі нововведення покликані зробити наше життя набагато простішим. В певній мірі, так воно і вийшло, оскільки зараз відвідувати відділення банку приходиться надзвичайно рідко. Крім цього, ми забули відмітити те, що банкомати популярних банків також можна зустріти майже на кожній вулиці, що радує. Сьогодні ж ITechNews українцям назвали ознаки банкомату, яким не можна користуватися.

Головні ознаки банкомату, яким не рекомендується користуватися:

Довга реакція банкомату на ваші дії. Таке зазвичай відбувається через програмний збій, або просто через те, що банкомат застарілий. В такому випадку, рекомендується пошукати поблизу банкомат, який працює швидко і без “гальмів”.

Наступною ознакою є те, що екран банкомату блимає, що вказує на його технічні проблеми. Ніхто не може гарантувати, що такий банкомат просто не вимкнеться під час видачі коштів або інших операцій.

На екрані банкомату з'являють незрозумілі зображення, яких там не повинно бути. Можливо, що такий банкомат пошкоджений і таким чином, ці зображення не що інше, як рекламні оголошення самого банку. Рекомендується уникати таких банкоматів.

Банкомат блимає і після цього перезавантажується. Ще один збій, який зазвичай вирішується програмним налаштуванням.

Серед іншого, варто відмітити, що не рекомендується користуватися банкоматом, в якого розбитий екран, пошкоджена клавіатура або присутні наявні технічні неполадки.

Особливу увагу необхідно звернути на клавіатуру та картрідер. Якщо вони виглядають не типово для банкомату, рекомендується знайти поблизу інший банкомат. Також уникайте тих банкоматів, де клавіатура для вводу даних виглядає новою, а сам банкомат вже застарілим. Дуже часто, шахраї встановлюють свої клавіатури, для зчитування пін-кодів ваших банківських карток.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо основні причини, чому iPhone краще Android-смартфонів

Дебати про iPhone проти Android вирують ще жорсткіші, ніж будь-коли. Ви можете придбати смартфон будь-якої компанії, але всерівно отримаєте смартфон...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -