Реклама

В Польщі розпочнуться великі перевірки компанії CD Projekt RED через численні скарги

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Неприємності з прем’єрою рольового бойовика Cyberpunk 2077 не припиняються. Як виявилося, В Польщі розпочнуться великі перевірки компанії CD Projekt RED через численні скарги користувачів, які незадоволені грою Cyberpunk 2077.

Проблемний реліз гри зацікавив навіть UOKiK – Управління з питань конкуренції та захисту прав споживачів Польщі. Якщо компанія буде визнана винною, то може бути покарана штрафом в розмірі до 10% від доходів за весь минулий рік.

В Польщі розпочнуться великі перевірки компанії CD Projekt RED через численні скарги

Якщо в разі версій для ПК Cyberpunk 2077 отримав хороші або навіть дуже хороші оцінки (незважаючи на наявні проблеми), то консольні видання виявилися вкрай недопрацьованими в технічному плані, особливо на базових системах Xbox One і PS4. Частина користувачів визнала їх абсолютно неіграбельними через проблеми з продуктивністю і масою багів. Тому ці гравці запросили повернення коштів, а Sony навіть вирішила тимчасово зняти гру з продажу в PlayStation Store. Крім того, через проблеми з рольовим екшеном вартість акцій CD Projekt RED рухнула, що призвело до колективних позовів інвесторів проти компанії. А тепер і UOKiK зацікавилася проблемами Cyberpunk 2077.

Про це повідомило польське видання Dziennik Gazeta Prawna. Представник UOKiK Малгожата Челох (Małgorzata Cieloch) пояснила ситуацію. За її словами, мова йде, перш за все, про перевірку ходу роботи над обіцяними виправленнями, які повинні зробити консольні версії проекту прийнятними для гри:

«Ми попросили компанію пояснити проблеми з грою і вжиті нею дії. Ми перевіримо, як розробники трудяться над виправленням або усуненням проблем, через які неможливо грати на консолях, а також як компанія має намір діяти по відношенню до споживачів, які подали скарги і незадоволені покупкою через відсутність можливості насолодитися грою на їх платформах всупереч колишнім запевненням творців ».

В Польщі розпочнуться великі перевірки компанії CD Projekt RED через численні скарги

На даний момент складно сказати, чи буде CD Projekt RED покарана. Рішення в цьому випадку буде залежати від того, які пояснення отримають представники UOKiK. Компанія, звичайно, не зможе ігнорувати подібну перевірку, оскільки рішення президента UOKiK може, як уже зазначалося, спричинити за собою штраф до 10% від річної виручки. Це, звичайно, найгірший і малоймовірний сценарій, але чого тільки не трапляється.

Ймовірно, незабаром ми почуємо подробиці про цю справу. Нагадаємо: незважаючи на безліч проблем, продажі Cyberpunk 2077 йдуть дуже добре. Всього через 10 днів з моменту виходу гра привернула 13 мільйонів покупців (вже з урахуванням хвилі повернень).

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випускає новий скутер

Компанія Xiaomi випускає новий скутер. Це складний електричний скутер - NineBot ES1L. В продаж скутер надійде за ціною 228...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -