Реклама

В Японії представили 18-метрового ходячого робота

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Японія є світовим лідером в області робототехніки завдяки передовим дослідженням, розробкам і прикладним технологіям. У понеділок в Японії представили 18-метрового ходячого робота «ГАНДАМ». Він також здатний присідати і рухати руками.

В Японії представили 18-метрового ходячого робота

Робот, за задумом творців, допоможе оживити туристичний інтерес до країни, яка постраждала від пандемії коронавіруса. Він був створений за образом персонажа з японського мультфільму Mobile Suit Gundam, вперше випущеного в кінці 1970-х років. В основі мультсеріалу лежить історія величезних бойових роботів, пілотованих людьми. Серіал породив кілька спін-оффов, а також ігор, аніме, манга і має прихильників по всьому світу.

19 грудня величезний робот стане зіркою відкриття заводу Gundam Factory, який розташований в портовому місті Йокогама, проте жителі і гості міста вже можуть оцінити його наживо. Головний секретар кабінету міністрів Японії Кацунобу Като (Katsunobu Kato) висловив надію, що ця новинка зробить місто більш привабливим для туристів і позитивно позначиться на економіці.

Японія активно працює над впровадженням роботів в наше повсякденне життя. Раніше в цьому році в Японії роботів використовували в якості вболівальників на бейсбольних матчах, крім того, в магазинах країни з'явилися роботи, яке підказують людям дотримуватися фізичне дистанціювання і використовувати маски.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 4 основних причини, чому вам потрібно замінити свій старий смартфон

Всі ми купляючи новий смартфон, вважаємо, що він відпрацює нам понад 3 роки щонайменше, але як це завжди буває,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -