З стрімким розвитком смартфонів, та інших розумних пристроїв, українці почали активніше користуватися інтернетом, а саме різними додатками та програмами, які дозволяють спілкуватися в мережі, або ж просто розважатися.
Цікаво: WhatsApp та Viber: як правильно читаються назви месенджерів.
Звісно, в цьому немає нічого поганого, так як в нинішній час, обійтися без них просто неможливо. Проте, все ж таки є, деякі нюанси, які можуть лише нашкодити, як самому користувачу того чи іншого месенджера, так і смартфону. Саме про них сьогодні й поговоримо.
Насамперед необхідно відмітити, що не самі програми чи додатки збирають інформацію про користувачів, а розробники, які й керують всією роботою відповідних додатків.
Отже, розробники таких месенджерів, як Facebook Messenger та WhatsApp можуть збирати такі різновиди особистих даних громадян, як: ім'я користувача, номер телефону, список контактів, адресу електронної пошти, ідентифікатор пристрою, інформацію про використання програми та багато іншої інформації, яка стосується як самого користувача, так і його смартфона.
Вищенаведена інформація це ще тільки вершина айсбергу, так як якщо розпочати повне перераховування того, що можуть дізнаватися розробники месенджерів, то можна ще довго не закінчувати дану статтю.
Цікаво: Відомо про нову пастку від зловмисників у месенджері WhatsApp.
Сенс даного матеріалу полягає не в тому, що варто відмовитися від соціальних мереж, месенджерів, або від користування смартфоном та додатками, а варто відповідально поводитися як в інтернеті, так і в таких додатках для спілкування, оскільки будь-яка інформація, яка потрапляє в інтернет, так назавжди там і залишається.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.