Реклама

Фахівці розказали, чому геймери грають в ігри

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні фахівці розказали, чому геймери грають в ігри. «Лабораторія Касперського» опублікувала результати опитування серед геймерів з приводу основних причини, за якими ті грають в комп’ютерні ігри. Статистика враховує відповіді гравців у віці від 18 до 35 років, які грають на ПК.

Найпоширенішим відповіддю стала спроба позбутися від стресу і нервозності (55%), потім йде бажання випробувати хвилювання і азарт (46%). Ще в 43% випадків геймери відзначили, що отримують задоволення від досягнення поставлених в грі цілей, а в 42% – що зміцнюють таким чином взаємини з друзями.

Точку зору про реальну користь комп’ютерних ігор розділяє і старше покоління. За словами геймерів, в 33% випадків батьки вважають, що, граючи, легше вивчити іноземну мову, в 32% – що геймінг розвиває креативність, в 29% – комунікабельність і товариськість, в 22% – навички, які можна застосувати в інших областях.

«Лабораторія Касперського» не була б самою собою, якби одночасно з публікацією статистики, не попередила б геймерів про кібербезпеку. Старший дослідник даних в «Лабораторії Касперського» Владислав Тушканов зазначив:

Для користувачів важливо дотримуватися правил безпеки і захищати приватність на ігрових платформах, в першу чергу створювати надійні паролі, окремі для кожного нового облікового запису, і стежити за витоками. У цьому гарною підмогою буде менеджер паролів. По-друге, варто налаштувати двухфакторную аутентифікацію, бажано за допомогою спеціального додатку, в тих сервісах, які це дозволяють. По-третє, потрібно бути уважними при здійсненні внутрішньоігрових покупок, не переходити за підозрілими посиланнями в чатах і на форумах, стежити за датами релізів ігор і не завантажувати їх на неофіційних майданчиках. Не зайвим буде встановити надійне захисне рішення, яке убезпечить від шифрувальників, троянів та інших загроз ».

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Спадкоємці Samsung сплатять найбільший податок на спадщину в історії Кореї

Голова Samsung Лі Кун Хі пішов з життя 25 жовтня у віці 78 років, і покійний голова залишив за собою цілий...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -