Реклама

Випуск нового iPhone 12 з 5G

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Випуск нового iPhone 12 з 5G повинен надати багато нових цікавих функцій. Останній iPhone 11 оновлень мав не так багато, тому будемо очікувати їх тут.

Ходить багато чуток щодо цього телефону, до прикладу є можливість того, що iPhone 12 буде мати чотири задні камери та функцію iPad Pro 2020. Щодо назви, то офіційного підтвердження немає, але ми переконані що він буде називатись – iPhone 12, а не інакше.

Випуск нового iPhone 12 з 5G планується у вересні, так як Apple досить метрономічно запускає свої телефони. Щодо дат, то ми припускаємо що це буде 8-15 вересня. Це за умов, що спалах коронавірусу не буде впливати на виробництво. Також певні джерела, за теперішніх умов, вказують на те, що очікувати iPhone 12 потрібно в жовтні — листопаді. Є й такі, які стверджують, що запуск нового iPhone буде аж у 2021 році. Щодо цін, то вони будуть відповідати вже існуючим моделям.

Якщо ви маєте необхідність покупки телефону та думаєте над питання очікувати на iPhone 12 чи купувати iPhone 11 із зниженою ціною, то ми б рекомендували другий варіант. Ми очікуємо вчасний запуск нового теефону, але сьогоднішня ситуація може таки вплинути на виробництво.

Щодо змін то є припущення, що передня камера може бути встановлена під екран та телефон позбавиться від виїмки. Дизайн, швидше за все, буде значно відрізнятись від інших моделей, можливо він не буде вигнутий, а буде більш схожий до старших моделей. Попри це, ми очікуємо більш тоншу модель. Також є інформація, що Apple розробляє нову технологію Face ID.

Підтримка 5G в iPhone 12 Pro

Є й така інформація, що до версії iPhone 12 Pro додадуть широку підтримку 5G, датчик часу польоту та телеоб'єктив, а також перехід на USB-C. Очікуємо ще й на частоту оновлення більшу ніж 60 ГЦ, більший розмір екрана, а також перехід на OLED-екран. Щодо розмірів, то аналітики стверджують, що Apple запустить 6,7-дюймовий телефон, 5,4-дюймовий та 6,1-дюймовий. Зміни можуть торкунутись і оперативної пам’яті та її розмір збільшиться до 6ГБ. А також iPhone 12 може підтримувати специфікацію 802.11ау.

Отож, ми від нового iPhone очікуємо отримати нові, справді захоплюючі функції, новий дизайн, більшу частоту оновлення, підтримку 5G, звісно і більший час роботи від акумулятора.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Почему украинцы заклеивают CVV / CVV-2 код на банковской карте и есть ли в этом смысл?

Стаття доступна українською.... Не так давно мы рассматривали один из вариантов защиты своих средств от мошенников методом стирания кода...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -