Реклама

Останні записи

Cмартфон Samsung Galaxy Note 21 буде останнім з лінійки Note

Неодноразово з’являлися чутки про те, що Samsung відмовляється від серії Galaxy Note, натомість зосередившись на лінійці преміальних смартфонів Galaxy Fold зі складними екранами, а також додавши підтримку стилуса S Pen в лінійки Galaxy Fold і Galaxy S21. Сьогодні ж ми дізналися, що смартфон Samsung Galaxy Note 21 буде останнім з лінійки Note.

Тепер же відразу кілька джерел опублікували нові подробиці щодо цього, які були отримані прямо від співробітників Samsung. Так, Samsung дійсно відмовляється від лінійки Galaxy Note, проте в наступному році шанувальники все ж зможуть придбати останній смартфон даної лінійки.

Замість того, щоб випускати Galaxy Note21 в серпні, як це робить південнокорейський виробник щороку зі смартфонами цієї лінійки, компанія представить його у вересні наступного року на заході, який буде присвячено гнучкимому смартфону Galaxy Z Fold 3. Зіркою прес-конференції стане саме Galaxy Z Fold 3, а вихід Galaxy Note21 ознаменує кінець даної лінійки Note.

Росс Янг (Ross Young), засновник дослідницьких компаній Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch, який рідко помиляється в своїх прогнозах, повністю підтвердив дану інформацію.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Latest Posts

spot_img

Популярні записи