Реклама

Xiaomi анонсувала смарт-матрас

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, Xiaomi анонсувала смарт-матрас під назвою 8H Smart Mattress. Це матрас, який пропонує чудові функції для покращення вашого сну. На даний момент, ціновий діапазон на матрас розпочинається від 654 дол. (4599 юан).

І так, поговоримо про можливості смарт-матрасу 8H. Матрас 8H має товщину в 26 см та покритий натуральним латексним верхнім шаром. Даний продукт може контролювати м’якість чи твердість матрасу, а ще розмежовувати матрас на праву та ліву половини. Окрім цього, за допомогою розумного алгоритму, матрас може автоматично відображати дані людського тіла відповідно до яких, налаштовувати тиск у подушках для досягнення найбільшого комфорту. Така процедура займе всього 20 секунд.

Xiaomi анонсувала смарт-матрас

Присуня тут і 6-зонна подушка безпеки в поєднанні з незалежними пружинами, що забезпечують чудову підтримку хребта. Є тут і система регулювання повітря навколо вашого тіла. Ну і звісно, не обійшлось без розумного голосового помічника від Xiaomi – XiaoAI. Також є можливість керування за допомогою програми Mijia.

Рекомендуємо: На Xiaomi Youpin Представлено Нові Навушники.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Redmi K40 виявиться не тим флагманом, якого всі очікують

Сьогодні стало відомо, що смартфон Redmi K40 виявиться не тим флагманом, якого всі очікують. Лу Вейбінг (Lu Weibong), який...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -