Реклама

Xiaomi анонсувала спеціальну версію електричного самоката

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У минулому році Xiaomi анонсувала спеціальну версію електричного самоката Xiaomi Mi Scooter Pro 2, яка була створена за участю команди Mercedes AMG Petronas Motorsport, яка бере участь в Гран-прі «Формула-1».

Сьогодні цей самокат буде представлений в Європі разом з глобальної версією Xiaomi Mi 11 і іншими новинками. Перед анонсом виробник опублікував офіційне зображення спеціальної версії самоката Xiaomi Mi Scooter Pro 2.

Самокат має дальність ходу 45 км, а максимальна швидкість може досягати 25 км / ч. Він може легко підніматися в гору з ухилом до 20%. ЖК-екран дозволяє контролювати швидкість, залишок заряду і дальності ходу, а також вибирати режим, щоб забезпечити комфортну їзду. Також на дисплеї відображається стан фар і інша інформація. Потужність фар становить 2 Вт, вони освітлюють дорогу на 10 метрів. Xiaomi Mi Scooter Pro 2 отримав надійну подвійну гальмівну систему, амортизуючі пневматичні шини і складається конструкцію.

Згідно з попередньою інформацією, в Європі він буде коштувати 700-800 євро.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы топ-3 аналоги магазина приложений Google Play

Стаття доступна українською...Практически все мы, для загрузки программ и приложений, используем официальный магазин Google Play. Однако, если в определенный...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -