Реклама

Xiaomi готує до випуску серйозного конкурента Apple iPad

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Xiaomi готує до релізу серйозного конкурента Apple iPad, який буде представлено вже на наступний місяць, а саме в серпні 2021 року. Як повідомляє видання MyDrivers, з посиланням на власні джерела, новий планшет буде називатися Xiaomi Mi Pad 5 .

Як повідомляється, майбутній планшет буде доступний в декількох модифікаціях з різними технічними характеристиками, де найдорожча версія отримає процесор Qualcomm Snapdragon 870 та дисплей діагоналлю 11 дюймів із розширенням 2К. Також варто відмітити й частоту оновлення дисплея, яка складатиме 144 Гц. Крім цього, Xiaomi Mi Pad 5 отримає підтримку електронного пера.

Більшість експертів прогнозують, що новинка від Xiaomi буде більше схожа до планшета Huawei MatePad 11, який в цілому за характеристиками мало чим відрізняється. Відмінності будуть в операційній системі (Android проти HarmonyOS) та процесорі (Snapdragon 870 проти Snapdragon 865).

На даний момент, ціна Xiaomi Mi Pad 5 не розголошується. Також невідомо, коли він буде доступний в Україні.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як використовувати свій старий смартфон в якості відеореєстратора

Відеореєстраторами сьогодні користується значна частина водіїв, але не всі, так як покупка реєстратора все ж несе за собою додаткові...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -