Реклама

Японські вчені зробили важливий прорив у виробництві OLED-дисплеїв

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Екрани на базі органічних світлодіодів (OLED) яскравіше, контрастніше і енергоефективніше звичайних LED-матриць. Однак і вони не позбавлені недоліків начебто вигорання пікселів і спотворення кольорів при погляді під кутом. Сьогодні надійшла інформація, що японські вчені зробили важливий прорив у виробництві OLED-дисплеїв.

Фахівці з Центру досліджень органічної фотоніки та електроніки японського університету Кюсю розробили новий тип синіх органічних світлодіодів, які за своїми характеристиками не поступаються червоним і зеленим. Тут варто зазначити, що компанії вже добре освоїли виробництво останніх, досягнувши високої ефективності, чистоти кольору, терміну служби, вартості виробництва і інших параметрів. У випадку з синіми світлодіодами все куди складніше і завжди доводилося йти на компроміси.

Дослідники змогли створити сині органічні світлодіоди, в яких процеси перетворення і випромінювання енергії розділені між двома різними молекулами, і назвали цей метод гіперфлуоресценціей. Таким чином вони домоглися високої ефективності з можливістю відображення широкого діапазону відтворюваних кольорів і підтримку високої яскравості протягом довгого часу, при цьому не використовуючи дорогі атоми металів, таких як іридій або платина.

За оцінками вчених, їх світлодіоди здатні безперервно підтримувати 50 відсотків яскравості протягом більше 10 000 годин. Розробка може з'явитися в OLED-дисплеях майбутнього, дозволивши підвищити їх якість і довговічність.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Монстр автономності Samsung Galaxy M12 розсекречений

Минулого місяця повідомлялося, що Samsung розпочала масове виробництво майбутнього смартфона Galaxy M12 в Індії. Презентація новинки повинна відбутися в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -