Реклама

YouTube Music тестує великий оновлений інтерфейс списку відтворення на Android

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Списки відтворення, безсумнівно, є важливою частиною погляду YouTube Music, і Google зараз тестує великий оновлений інтерфейс для них на мобільному пристрої.

У перших двох рядках зазначається, хто створив список відтворення та коли він востаннє оновлювався до дати. (Ви отримуєте рік лише сьогодні.) Далі з’являється обкладинка з виділеним зображенням виконавця ліворуч і вертикальним текстом праворуч, а круглий логотип YouTube Music розташований у верхньому лівому куті.

Цікаво: Розповідаємо, як поділитися відео YouTube на Snapchat.

Потім ви отримаєте назву списку відтворення у більшому розмірі шрифту та опис. Усі кнопки (розміщені в колах) відображаються в одному рядку: завантажити, додати до бібліотеки, відтворити, поділитися та додаткове меню. Раніше спільний доступ був у верхньому правому куті поруч із пунктом Трансляція та пошук (які сьогодні не змінилися). Нарешті, ця верхня область використовує розмитий фон обкладинки.

Особливо немає кнопки для перемішування, а список пісень залишається незмінним. Google з цікавістю не відзначає, скільки пісень у поточній колекції.

Наразі лише один (французький) користувач отримав оновлений дизайн списку відтворення YouTube Music на планшеті (Galaxy Tab A7). Вони сказали, що він відображається лише для списків відтворення, а не альбомів. Незрозуміло, чи це лише так на ранніх тестах, чи новий вигляд призначений лише для списків відтворення. 

Цікаво: Зациклювати відео YouTube легко: ось як.

YouTube Music тестує великий оновлений інтерфейс списку відтворення на Android
Зображення: Оновлений інтерфейс YouTube Music.

Обидва представлення, які мають однакове візуальне оновлення, мали б сенс, оскільки сьогодні вони ідентичні. Імовірно, це оновлення також стосуватиметься списків відтворення, створених спільнотою, та списків відтворення, створених для користувачів, створених за допомогою алгоритму.

Ми ще не бачили цього на своїх пристроях, які ми перевірили сьогодні вранці. У цьому оновленому дизайні YouTube Music більше уваги приділяється обкладинці списку відтворення, а розташування елементів керування на одному рядку може бути дещо зручнішим. 

Це приєднується до інших останніх змін інтерфейсу YouTube Music, як-от сплеск кольору фону минулого тижня , нова обкладинка « Mixed for you », новий значок розумного завантаження та оновлений екран « Додати до списку відтворення » з лютого.

Цікаво: Як завантажити відео YouTube на смартфон трьома різними способами.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Популярність месенджера Telegram б’є всі можливі рекорди

Як ми вже раніше повідомляли, користувачі WhatsApp масово покидають месенджер і переходять до конкурентів у вигляді Telegram, BiP, Signal,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -