Реклама

Робота ПриватБанку під час воєнного стану. Що змінилось?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Після введення воєнного стану, 24 лютого 2022 року, дуже велика кількість установ змушені були перейти на інший режим роботи, такий що відповідає умовам війни. Банки не виключення. Багато де змінились правила, перестали працювати деякі послуги і т.д. Сьогодні мова піде саме про ПриватБанк.

Цікаво: Кредитні канікули у ПриватБанку та інших банках України. Що потрібно знати?

ПриватБанк намагається забезпечити клієнтам таке ж саме обслуговування, як і до початку війни. Загалом у них це виходить, адже особливих змін в роботі не відбулося. Але давайте детальніше поговоримо про те, що доступно, а що ні під час воєнного стану в Україні.

Усі відділення ПриватБанку працюють в звичайному режимі. Виключенням є ті населені пункти, де може бути загроза життю клієнтів та працівників. В містах, де відносно спокійно, люди можуть звертатись до відділення та отримувати допомогу в вирішенні проблем.

Що стосується грошей на картці, з ними можна робити все те ж, що і раніше, але в тому випадку якщо вони в гривнях. Розрахуватися в магазині чи інших місцях можна безперебійно, як і раніше. Обмежень в цьому немає абсолютно. Така ж сама ситуація зі зняттям готівки. Інкасатори забезпечують її постійну наявність. В людей практично ніколи не виникало проблем із нехваткою купюр. Термінали POS працюють також постійно без перебоїв.

Що стосується валютних карток, то тимчасово стало неможливо робити міжнародні перекази в валюті (на даний момент обмеження послаблені). Єдине, що дозволено, це продаж іноземної валюти клієнтам згідно з актуальним курсом.

Якщо у вас закінчується термін дії картки, то не хвилюйтеся, адже банк її автоматично продовжить на 180 днів (півроку).

Інтернет-банкінг та Приват24 (для звичайних осіб та для бізнесу) працює також цілодобово, як і раніше. Буває, що стаються якісь технічні проблеми або ж несправності, але це швидко завжди намагаються виправити. Тому хвилюватись немає за що.

Цікаво: В ПриватБанку виступили з серйозною заявою.

Єдине, що поки що недоступне клієнтам - це покупки програмою "Оплата частинами". Ці обмеження тимчасові і з часом можуть змінитись. Тому чекайте на інформацію від банку.

Що стосується комісії, то тут також змінились правила. Якщо у вас є власні кошти на картці для кредиту, то тепер їх можна зняти без комісії. Так само і з картою для виплат. При зарахуванні грошей, жодних додаткових плат не буде зніматись.

Відбулися зміни також в знятті готівки. Максимум, який може зняти людина в день - це 100 000 грн. Це правило не діє на зарплату та соціальні виплати.

Також забороняються усі платежі у російських та білоруських рублях.

В перший день воєнного стану було заборонено користування кредитними коштами, в декого заблокували рахунки. Але, на щастя, це обмеження було дуже швидко зняте та люди знову можуть користуватись доступним лімітом. Щоправда збільшити його поки що не можна.

Цікаво: ПриватБанк буде списувати гроші з карток клієнтів. Правда чи фейк?

Окрім цього, ПриватБанк зробив чудові умови для тих, хто допомагає Збройним силам України. Немає жодних комісій для переказу коштів на потреби ЗСУ або на волонтерство. Це стосується фізичних осіб, бізнес клієнтів та навіть Swift платежів. Допомогти українській армії можна без жодних проблем із будь-якої точки світу. Все це робиться через систему LiqPay. Ну і остання нова послуга - усі кошти із Бонус+ та картки єПідтримка можна надіслати також на рахунки ЗСУ.

Таким чином банк створює чудові умови для всіх клієнтів та допомагає країні в боротьбі з агресором. Разом переможемо!

Цікаво: В ПриватБанк пішли на серйозний крок, заради безпеки своїх клієнтів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлена офіційна візуалізація Vivo S7

Поки ми очікуємо запуску нового смартфону Vivo, була представлена його офіційна візуалізація - Vivo S7. На зображенні видно його...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -