Реклама

Відбувся анонс навушників Nokia Power Earbuds Lite

Останні Новини

Сьогодні відбувся анонс навушників Nokia Power Earbuds Lite. Дані навушники презентовані як доступна версія минулорічних Nokia Power.

Відбувся анонс навушників Nokia Power Earbuds Lite

Nokia Power Ear Lite зберігають дизайн оригіналу, проте значно скорочується час автономної роботи. А саме, нові навушники отримують 35 годин роботи, тоді як минула версія отримувала 150 годин. Чохол Power Ear Lite отримує ємність 600 мАг. Навушники повинні працювати 5 годин на одному заряді та, відповідно, отримувати 6 додаткових зарядів від кейсу. Для зарядки тут використовується порт MicroUSB.

Нові навушники отримують 6-міліметрові графенові драйвери, сенсорне управління, підтримку Bluetooth 5.0 та рейтинг захисту IPX7. У комплекті з навушниками йтимуть три додаткові наконечники у різних розмірах.

Щодо ціни, то вона поки не була розкрита. Але, очікується, що вона буде нижчою ніж 80 євро.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо сім причин, чому ПриватБанк може відмовити вам у кредиті

Досить часто бувають випадки, що до покупки смартфона або іншого пристрою не вистачає певної суми. Якщо не хочеться позичати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -