Реклама

Зафіксовано збої в роботі Apple AirPods Pro 2

Останні Новини

Компанія Apple нещодавно запустила свою нову серію смартфонів iPhone 14, як практично одразу після продажів користувачі почали скаржитись на його роботу, зокрема на час роботи акумулятора. Зараз така ж ситуація сталась із новим поколінням бездротових навушників Apple AirPods Pro 2, так як користувачами були зафіксовані збої в їх роботі.

Скаржаться користувачі на помилку, яка виводить на екран сповіщення про необхідність заміни батареї. Виникає вона під час користування програмою Find My, яка отримала в нових навушниках розширені функції щодо обміну інформацією про рівень заряду та завдяки чіпу U1 надає інформацію про точний пошук. Тобто, швидше за все, проблема якраз в цій оновленій функції. Звісно, отримання сповіщення про необхідну заміну батареї, яку по факту неможливо замінити на AirPods Pro, лякає користувачів. А по факту, отримавши дане сповіщення вам просто потрібно зарядити свої бездротові навушники.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На Новій Пошті очікуються затримки доставок

Складні погодні умови, а саме сніг та ожеледиця, вносять свої корективи в роботу багатьох служб. Не виняток і Нова...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -