І знову огляд Xiaomi. Це вже…чергова новинка…І так, зараз розберем основні характеристики, дизайн і комфорт. Бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots – це фактично не перша пара справжніх бездротових наушників від Xiaomi. Спочатку вийшли Mi AirDots. Ззовні між ними нема різниці, хіба що Redmi AirDots трошки менші за Mi AirDots. Добре,тепер розберем все більш детально.
Ззовнішній дизайн Redmi Airdots
Redmi AirDots доступні лише у чорному, а Mi AirDots – у білому. Redmi AirDots повністю виготовлені з полікарбонату, що робить їх неймовірно легкими, і, хоча вони не дуже міцні, вони також не дешеві. Ці навушники мають закруглену конструкцію, що дозволяє їм зручно сидіти у більшості вух, однак, дизайн вух для деяких може бути хітом і недоліком для деяких.
Крім цього, обидві сторони AirDots також оснащені крихітними світлодіодними індикаторами, які чергуються між червоним та білим.
Що стосується корпусу зарядки, він поставляється з того самого матового чорного полікарбонатного матеріалу, і знову ж таки, це не найміцніша річ. Однак він зовсім маленький і не повинен викликати занадто багато дискомфорту, коли кладеш його в кишеню і не займе занадто багато місця в рюкзаку. На задній панелі також є порт USB-USB, щоб підключити корпус, і коли він підключений, крихітний світлодіодний індикатор на передній панелі загориться та вимкнеться, коли він повністю заряджений. Нарешті, але не менш важливо, AirDots повинні мати IPX4, тобто вони є водостійкими.
З новинок, з рейтингом IPX4, можна відмітити бездротові навушники Sony WF-XB700.
Динаміки Redmi Airdots приємно компактні і добре вписуються в менші та вуха середнього розміру. Вони йдуть в середній глибині – достатньо для щільного прилягання, не надто, щоб наростити тиск у вусі. Єдиний час, коли вони чинять тиск, – це коли ти робиш.
Xiaomi зазначає, що Redmi AirDots має тривалість роботи від батареї до чотирьох годин. Зазвичай потрібно близько 1 години і 30 хвилин, щоб AirDots повністю зарядив AirDots, що не так вже й погано. Що стосується випадку зарядки, то для повного заряджання знадобиться близько 2 годин. Це не найшвидше, але це те, що ви отримуєте з мікро-USB.
Рекомендуєм ознайомитись
Бездротові навушники Sony WF-1000XM3
Компактні Motorola Verve Buds 110
Бездротові навушники Whizzer TP1 з IPX5
Звязок і контроль в Redmi AirDots
Xiaomi все ж міг зробити кращий вибір кнопок. Натискаючи один раз, ви граєте / призупиняєтесь і приймаєте дзвінок, але тут немає можливості пропустити доріжку або змінити гучність. Натискання двічі замість цього активує ваш голосовий помічник, як Siri.
Звук в Redmi AirDots
Якість звуку не була проблемою для першого Xiaomi AirDots. Чіткість – головна сила Redmi Airdots, причому такі інструменти, як скрипки, фортепіано, джазові інструменти і особливо (жіночий) вокал, звучать у кристально чистій формі. Навіть перебуваючи в дорозі, Redmi Airdots буде звучати приємно для любителів подкастів та аудіокниг. На жаль, нижчі тони є жертвою цього звукового сигнату. Інструменти, такі як бас-гітари, віолончель або темніші електронні тони, часто грають побічну роль у музиці. Баси ще більше відштовхуються, зводячись до надання певного гучного суббаса.
Який висновок?
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots – це надійний вибір для більшості. Аудіо синхронізується з відео ідеально, його навушники зручні, і це, можливо, найстильні по-справжньому бездротові навушники, які ви можете отримати за 600 грн.
А для людей, які ведуть активний спосіб життя, рекомендую ознайомитись з фітнес – браслетом Xiaomi Mi Band 4, як доповнення до навушників Airdots .