Реклама

Xiaomi презентували смарт – годинник Haylou LS01

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Xiaomi презентували смарт – годинник Haylou LS01 , не зважаючи на свою ціну, приблизно 600 грн, вже займає хорошу позицію на ринку. Популярність даного розумного – годинника викликана хорошим набором функцій, таких як досить точний датчик відстеження серцевого ритму, ну і звісно дизайн.

Смарт – годинник Haylou LS01

Годинник від Xiaomi надзвичайно легкий, він практично не відчувається на руці. Його вага становить 34 г.
На корпусі годинника знаходиться кнопка, коротке натискання якої поверне вас до головного меню або ж розблокує екран, при довгому натисканні на неї припиняється поточний рух.
На задній панелі Haylou LS01 розташовані чотири контакти для заряджання, а також датчик вимірювання серцевого ритму. Серцеві скорочення можна вимірювати цілодобово, датчик є високоефективним, записує час серцебиття щодня, безперебійно.
Ремінь годинника є дуже гладким та мяким, а також має хорошу повітропроникність, що дуже важливо під час фізичних навантажень, так як потовиділення не впливає на комфорт носіння.
Завдяки інноваційним технологіям та хорошій герметичності smart-watch Haylou LS01 має водонепроникність та пилонепроникність ІР68, тобто його можна безпечно використовувати у повсякденному житті: під час миття рук, купання чи плавання. Проте в сауну їх брати ми б не рекомендували.
Для порівняння, можете ознайомитись із смарт-годинником Huami Amazfit GTS.

Екран і тренування в Haylou LS01

Xiaomi презентували смарт - годинник Haylou LS01
Cмарт – годинник Haylou LS01

Смарт-годинник облаштований 1.3-дюймовим екраном з високою яскравістю, що дає хорошу чіткість зображень на ньому, контрасність та насиченість кольорів. Яскравість годинника можна налаштувати, вона має 3 рівні.
Щодо головного екрану годинника, то тут є можливість в налаштуваннях підібрати відповідну для себе тему. При підключенні Haylou LS01 до смартфона через Bluetooth є можливість керування музикою, що відтворується в мобільному телефоні.

Можливі тренування в програмі:

  • ходьба
  • біг
  • піші прогулянки
  • бігова доріжка
  • фітнес
  • йога
  • їзда на велосипеді.

Годинник формує записи та визначає ваш статус фізичних вправ, надає дані щодо вашого тренувального плану.

Смарт-годинник Haylou LS01 оснащений акумулятором ємністю 210 мАг, що повинен забезпечувати автономну роботу до 14 днів. При цьому виробник може гарантувати, що протягом цих 14 днів, кожного дня ви можете 30 хвилин активно працювати з годинником, отримувати сповіщення про дзвінки та повідомлення 10 разів на день, та спостерігати за зап’ястям 150 разів в день.

Додаток Haylou Sports для Haylou LS01

Haylou LS01 має власний додаток Haylou Sports. Додаток простий у використанні, зміст виділяється детальністю. Тут можна задати собі ціль на день, а уже через годинник бачити чи досягли ви її.
Також є функція моніторингу сну, що автоматично здійснює моніторинг, інтелектуальну ідентифікацію та записує час глибокого чи швидкого сну, а також стан неспання. Тим самим в кінці ви можете зрозуміти наскільки якісним є ваш сон.
Ще одна функція це інтелектуальні нагадування. А саме, нагадування по дзвінки та смс, сповіщення про необхідність відпочинку при довготривалість безперевній роботі тощо.
Також зверну вашу увагу на додаток Релакс. Воно розраховане на відновлення дихання після тренування. Смарт – годинник буде говорити вам як правильно дихати. Цей додаток буде зручним в першу чергу для тих, в кого є проблеми із диханням.

Чи варто купляти Haylou LS01 ?

Отже, даний smart-watch прекрасно виконує свої функції і впевноно тримається на ринку Смарт – годинник Haylou LS01 впевнено можна назвати супердоступним розумним годинником. Це хороша альтернатива фітнес-браслетам, таким як Mi Band 4. Xiaomi презентували смарт – годинник Haylou LS01, який відповідає всім сучасним критеріям і найголовніша причина, щоб звернути на нього увагу – це бюджетність.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Sony сильно прискорили консоль PlayStation 4

Sony сильно прискорили консоль PlayStation 4. Ігри стали завантажуватися швидше. The Last of Us Remastered тепер завантажується всього за...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -