Реклама

Безпровідна колонка JBL Charge 4

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Безпровідна колонка Charge 4 – це логічне продовження лінійки JBL Charge.
Так як попередня портативна колонка була JBL Charge 3 то візуальної різниці ви зразу і не помітите між ними. Але різниця є, і в цьому огляді ми розглянемо характеристики, дизайн, функції і особливості Charge 4.

Технічні характеристики

Безпровідна колонка JBL Charge 4
Тип колонкиПортативна
Вихідна потужність30 Вт
Діапазон частот60-20000 Гц
ЗахистIPX7
СумісністьAndroid, iOS
Акумулятор7500 мАг
АвтономністьДо 20 год
Швидкість зарядкиДо 4 год
JBL Connect +Так
Bluetooth4.2
Роз’єми3,5 мм вхід,USB Type-C,USB-A

Дизайн

Безпровідна колонка JBL Charge 4

Новий Charge 4 трохи більший за Charge 3, приблизно на сантиметр у кожну сторону, але він також важчий на 165 грам. Можливо це і буде деякий дискомфорт для вас, але ми вважаєм, що це не настільки велика різниця від Charge 3. Але можете не хвилюватись, колонка добре поміститься в рюкзаку. Якщо JBL Xtreme і Xtreme 2 помістились, то й вона поміститься).

упаковка

Зверху колонки розміщені кнопки відтворення, які трохи підняті над тканиною, а також кнопка живлення та Bluetooth. Знизу колонки ви побачите підставку із п’ятьма невеликими світлодіодними індикаторами, які показують скільки у вас залишилось автономного часу роботи. На зворотній стороні, знизу, ви побачите резинову заглушку, яка ховає роз’єми від попадання туди води або ж пилу.

Підключення

Безпровідна колонка JBL Charge 4

В плані підключення, JBL Charge 4 не сильно відрізняється від попередньої моделі. А от в плані зв’язку, то різниця трохи відчутна. Bluetooth з’єднання тут міцне і великі відстані. В JBL Charge 4 нема вбудованого мікрофона і це можна рахувати недоліком. Незрозуміло чому в Charge 3 ця функція була, а в 4 моделі відсутня. Для тих, хто звик розмовляти по телефоні через динамік, це буде дійсно проблемою, яка буде дратувати. Для нас, це не проблема.

В характеристиках ви побачите, що колонка зараз використовує Bluetooth 4.2, замість 4.1, який був у попередній моделі. А от реальну різницю ви побачите в JBL Connect. Для тих, хто раніше не користувався колонками JBL, пояснюю. Функція JBL Connect використовується для синхронізації кількох динаміків разом, щоб відтворювати одну і ту саму пісню.
А от в цій моделі використовується JBL Connect+. Це сучасна версія старої JBL Connect, яка дозволяє одночасно підключати до 100 динаміків, а не один або два.
Проблема виникає в той момент, коли ви хочете під’єднати нову модель із старою.
Колонки із новою моделлю + не можна синхронізувати з моделями JBL Connect.

Акумулятор в JBL Charge 4

Заявлена ємність акумулятора в Charge 4 (7500 мАг) більша ніж в Charge 3 (6000мАг), але по тривалості автономної роботи вони одинакові.
Під час тестування 4-ої моделі на середній гучності, ми отримали майже 14 год автономної роботи. Це хороший результат, хоч він і відрізняється від заявленої к-сті годин.
Якщо ж прослуховувати на гучності нижче середньої, то витягнути 20 год вже здається більш реально.
Один момент із зарядкою колонки, нам не сильно сподобався. Заряджати колонку можна тільки через USB Type-C. І це не було б проблемою, якби в комплектації до колонки, був присутній блок для зарядки. А його нема. А враховуючи, що USB Type-C ще не набрав належної популярності, то велика ймовірність, що вам прийдеться додатково купляти блок для зарядки, або ж перехідник на USB-A.

Захист від вологи і пилу IPX7

зворотня сторона

Портативна колонка захищена від вологи і пилу, за допомогою захисної тканини, якою обгорнута колонка. Все інше прорезинене. Рейтинг захисту на рівні IPX7, що дозволяє занурити її у воду на глибину 1 метр, десь на 30 хв. Також динамік зберігає свою плавучість у воді, що дозволить вам, в непередбачуваній ситуації, легко витягнути її звідти.

Звук в JBL Charge 4

Звук. Тут сильно нема про що і говорити. Ми очікували якоїсь різниці в якості звуку між Charge 4 і Charge 3. Але ми її не почули. Одна різниця, яку ви відчуваєте зразу, так це гучність музики і бас. Хоча це й не дивно, враховуючи, що потужність в 4 моделі більша. Спотворень при звучанні не було ніяких, звук який був, таким і залишився. Єдине чим JBL тут відмітився, так це тим, що зміг налаштувати звучання одного динаміка в Charge 4 таким чином, як і звучання двох в Charge 3.
Але якщо вам подобається звучання попередньої моделі, то в 4 моделі також сподобається.

Вирок

упаковка

Безпровідна колонка JBL Charge 4 викликала в мене двоякі відчуття. З одної сторони вона має більшу потужність і більший об’єм акумулятора, а з іншої сторони термін її автономної роботи такий же як в 3 моделі і звучання не сильно змінилося (по відчуттях).
Але в цієї колонки є деякі переваги. Бас в неї кращий і це правда. Особливо це відчутно на середній гучності. Також варто відмітити рейтинг захисту від води і вологи – IPX7. Ну і JBL Connect+.
Якщо для вас ці переваги дійно важливі, то можете спокійно купляти Charge 4. А якщо ж ні, то Charge 3 легко задовільнить ваші потреби.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, як поділитися списком відтворення на Apple Music

Спільний доступ до списків відтворення – це чудовий спосіб познайомити друзів із улюбленою музикою. З Apple Music це легко , хоча іноді...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -