HTC Vive Cosmos Elite VR вийшли в продаж минулого тижня. Вони включають гарнітуру HMD Cosmos Elite, базові станції та контролери Vivo. Але через деякий час з’явилась інформація, що гарнітура HTC Cosmos Elite буде продаватись окремо в якості окремої гарнітури.

На даний момент, Vive Cosmos Elite VR доступний лише як повний комплект, в який входять дві базові станції версії 1.0 та два контролера Vive.
Новий Vive Cosmos Elite оновлює платформу, щоб надати пристрою більше гнучкості, зберігаючи при цьому 2880х1700 роздільну здатність. Придбати новий варіант гарнітури можна буде вже цього місяця, а в деяких країнах вже можна робити предоплату на HMD.

Сьогодні, гарнітура Vive Cosmos Elite продається по ціні майже 1000 доларів, що практично так само, як і VR  Valve Index .
Також HTC пропонує зовнішню лицьову панель Vive Cosmos Elite окремо. Зроблено це для того, щоб користувачі змогли оновити зовнішній дизайн свого Cosmos Elite. Зовнішня пластина сумісна з базовою станцією Vive 1.0/ 2.0 та оригінальними контролерами Vive та Vive Pro.
Орієнтовочно, ціна зовнішньої панелі відстеження буде розпочинатись від 200 дол.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь