Реклама

Як встановити Adobe Premiere Pro на ваш ПК

Останні Новини

Adobe Premiere Pro – це програмне забезпечення для редагування відео. Найчастіше дана програма використовується професійними графічними дизайнерами, проте це не причина уникати її. Adobe Premiere Pro допоможе створити вам справді високоякісну роботу, не важливо для яких цілей. Сьогодні ми поговоримо про основне питання на початку роботи, а саме як встановити Adobe Premiere Pro на наш ПК чи ноутбук.

Вперше  Adobe Premiere була випущена у 2003 році, останній випуск Adobe Premiere Pro відбувся у 2018 році. Сумісна дана програма із Windows 7 або пізнішими версіями Microsoft Windows та Mac OS X або пізнішими версіями. Варто відмітити, що на ринку є достатня кількість сервісів, які можуть надати вам послуги по встановленню будь-яких програм на ваші пристрої, від найпростіших базових до більш спеціалізованих, наприклад it-services.com.ua. Якщо ви все-таки вирішите зайнятись цим питанням самостійно, тоді продовжуємо.

Для початку роботи із встановлення Adobe Premiere Pro, потрібно визначити чи відповідає ваш пристрій системним вимогам. Встановлення програми для операційної системи Windows вимагає наявність таких мінімальних параметрів:

  • мінімальний процесор Intel 6- го або 7- го покоління;
  • операційна система Microsoft Windows 10 64-розрядної версії;
  • 8 Гб оперативної пам’яті;
  • 2 Гб відеокарти VRAM;
  • рекомендована роздільна здатність не менше 1280 x 800 (краще 1920 x 1080 або більше).

Вимоги при встановленні Adobe Premiere Pro для macOS:

  • мінімальний процесор Intel 6- го покоління;
  • мінімальна необхідна операційна система macOS v10.12 та новіші версії;
  • 8 Гб оперативної пам’яті;
  • 2 Гб відеокарти VRAM;
  • роздільна здатність монітора більше 1280 х 800.

Встановлення програмного забезпечення Adobe Premiere Pro

1. На офіційному веб-сайті системи Adobe знайдіть необхідну програму для встановлення - Adobe Premiere Pro. Тут ви зможете завантажити безкоштовну пробну версію програми або ж придбати її одразу.

2. Після натискання на «Завантаження пробної версії» відкриється сторінка, де потрібно буде вказати рівень ваших навиків щодо роботи з Adobe Premiere Pro (рівень для початківців, середні та просунутий або індивідуальний користувач, бізнес чи студенти/учні/викладачі).

3. Наступне спливаюче вікно запитає дозволу на відкриття програми Creative Cloud для настільних ПК. Відповідь повинна бути позитивна, так як далі розпочнеться завантаження програмного забезпечення.

4. Час завантаження програмного забезпечення Adobe Premiere Pro буде залежати від швидкості вашого інтернет-з’єднання. Після завантаження програма буде автоматично встановлена на ваш ПК чи ноутбук. Наданий користувацький інтерфейс допоможе вам познайомитись із програмою  та визначити чи підходить вона вам.

Загалом, встановлення програмного забезпечення Adobe Premiere Pro не є складним завданням. Тут головне перевірити чи відповідає пристрій на який ви буде її встановлювати вимогам. Надалі вам залишається лише розібратись із програмою з середини, визначити її принципи роботи та зручність у користуванні саме для вас.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Turbo 3: чи буде це найкраща модель Redmi / POCO за ціною менше 12 000 грн?

Нещодавно стало відомо про новий смартфон Redmi. Найкраще обладнання, яке обіцяє революцію на ринку своєю ціною. Обладнання називається Turbo 3...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -