Реклама

Apple приступила до тестування прототипу нового флагманського смартфона iPhone 13

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Мережевий інформатор опублікував новий звіт, згідно з яким Apple приступила до тестування прототипу нового флагманського смартфона iPhone 13. Очікується, що новинка отримає оновлений дизайн, а Apple вперше за останні три роки відмовиться від «чубчика» на екрані.

На думку авторитетного інсайдера Mauri QHD, Apple планує випустити iPhone 13, у якого не буде вирізу під фронтальну камеру, датчиків і розмовного динаміка на лицьовій панелі. На жаль, заради цього виробнику доведеться дещо збільшити рамки по периметру дисплея з усіх чотирьох сторін.

Втім, інсайдери не виключають, що подібний дизайн Apple все ж готує не для iPhone 13, а для iPhone 14, вихід якого відбудеться лише в 2022 році. Використання виробником збільшеного корпусу може свідчити і про встановлення більш ємного акумулятора.

На жаль, Apple традиційно не публікує ніякої інформації про неанонсовані пристроях, тому редизайн iPhone 13 - лише припущення мережевих інформаторів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони OnePlus 8T можуть отримати 64 Мп камеру

Раніше ми повідомляли, що смартфон OnePlus 8T отримає швидку зарядку, а сьогодні з'явилася інформація, що смартфони OnePlus 8T можуть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -