Реклама

Ентузіасти встановили Windows 95 на Windows 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Windows 95 – класика системи Microsoft Windows, вона має 25-річну історію, і багато функціональних конструкцій відповідають налаштуванням Win95. Поточна апаратна платформа (Windows 10) відрізняється від епохи Win95. Важко встановити систему Win95 безпосередньо, але це не складно для тих, хто в цьому зацікавлений. Сьогодні стало відомо, що ентузіасти встановили Windows 95 на Windows 10.

Ентузіасти встановили Windows 95 на Windows 10

 Вони використовували Electron для розробки системи Win95, яка може чудово працювати на Win10. Використовується мова JS, яка не тільки підтримує систему Win10, також підтримує Mac OS та Linux.

Це не справжня система ОС, насправді це програма Win, яка підтримує 32-бітну та 64-бітну версії, але всі функції Win95 можна використовувати нормально та насолоджуватися оригінальним смаком.

Нещодавно вийшла оновлена ​​версія 2.0 цієї програми, зацікавленим рекомендуємо ознайомитися.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcemydrivers
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Motorola випустили найдешевший субфлагман, який знищив Xiaomi та Samsung

Легендарна компанія Motorola, яка випускала перші мобільні телефони в ті часи, коли більшості відомих сьогодні виробників смартфонів навіть не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -