Реклама

Facebook повідомляє про рекордний дохід від реклами в 2021 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Facebook заробляє гроші по-повній, незважаючи на попередження про наближення загибелі через нові функції конфіденційності iOS, які Apple представила у квітні. Як сьгодні стало відомо, Facebook повідомляє про рекордний дохід від реклами в 2021 році.

Соціальна мережа зібрала 28,6 млрд доларів доходу від реклами за другий квартал 2021 року, що на 56% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Майже весь дохід компанії припадає на рекламу, загальний дохід якої складає 29,1 млрд доларів.

Facebook більш ніж удвічі збільшив свій прибуток у порівнянні з минулим роком, зробивши 10,4 млрд доларів, порівняно з 5,2 млрд доларів у 2020 році.

Тим не менш, компанія готує інвесторів до бурхливих вод у найближчі місяці. Фінансовий директор Девід Венер у своїй заяві звинувачує зустрічні вітри в нових функціях конфіденційності, які Apple ввімкнула у своїй операційній системі iOS.

"Ми продовжуємо очікувати посилення протидії рекламному націлюванню у 2021 році через регуляторні зміни та зміни платформи, зокрема останні оновлення iOS, які, як ми очікуємо, матимуть більший вплив у третьому кварталі порівняно з другим кварталом", - сказав Венер.

У квітні Apple випустила оновлення для iOS, призначені для обмеження націлювання на рекламу шляхом обмеження доступу до додатків до тегів ідентифікації користувачів для рекламодавців (IDFA). Ця функція називається «Прозорість відстеження додатків». Вона вимагає від розробників запитувати у користувачів дозвіл перед використанням тегів IDFA для відстеження їхньої активності в додатках та в Інтернеті.

Повідомлення надходить у формі запиту про згоду, який відображається під час першого відкриття програми. Очікується, що більшість користувачів відмовляться від відстеження оголошень, і ця опція з’явилася настільки помітно, що залишить рекламні компанії у пошуках нових технологій націлювання. Apple , забезпечує конфіденційність свідомих SKAdNetwork і конфіденційність Натисніть Вимірювальні інструменти оголошень атрибуції в якості заміни для тегів IDFA.

Facebook агресивно чинить опір впровадженню Apple ATT, стверджуючи, що зміна конфіденційності завдасть серйозного удару по суті рекламних технологічних компаній та малого бізнесу, які залежать від продажу реклами. Генеральний директор Марк Цукерберг раніше прогнозував, що наслідки від ATT почнуть впливати на кінцевий результат Facebook у цьому кварталі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы риски от вышек сотовой связи, расположенных рядом с домом

Стаття доступна українською...Имеют влияние на нас башни сотовой связи расположены рядом с домом? Согласно полученной нами информации, то нет....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -