Реклама

Google Shopping представляє топ найкращих подарунків цього року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google використовує свій досвід як пошукова компанія, щоб допомогти вам знайти ідеальні (або, точніше, найбільш шукані) подарунки для особливих людей у ​​вашому житті. Сьогодні ж, Google Shopping представляє топ найкращих подарунків цього року для всіх типів людей у ​​вашому списку.

Прекрасно анімований путівник подарунків складається з продуктів, які можуть бути цікавими для шести архетипів: шеф-кухаря, спортсмена, технічного спеціаліста, декоратора, гуру оздоровлення, гравця та дітей. Кожен розділ можна розширити та запропонувати списки найпопулярніших товарів, усі зв’язані з відповідним списком Google Shopping. Додатковий текст дає уявлення про те, що цікавило людей цього року.

Google Shopping представляє топ найкращих подарунків цього року

Техніки та геймери були найбільше раді останньому поколінню консолей та GeForce RTX 3080. Але в списку техніків є також три продукти Google: Pixel 5 посідає четверте місце після Apple Watch Series 6 та iPhone 12, а потім – Google Chromecast з Google TV та Pixel 4a. Вони потрапили на шосте та дев’яте місця відповідно. Ви також знайдете Galaxy Note20 Ultra, Amazon Echo Dot, iPad Air 4 та Samsung Galaxy Watch3 у списку.

Топ-16 найпопулярніших подарунків для геймерів та любителів ґаджетів

 1. ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080
 2. Apple Watch Series 6
 3. Apple iPhone 12
 4. Google Pixel 5
 5. Apple iPad Air 4
 6. Google Chromecast з Google TV
 7. Amazon Echo Dot
 8. Samsung Galaxy Note20 Ultra
 9. Google Pixel 4a
 10. Samsung Galaxy Watch3
 11. LG OLED-CX 4K UltraHD
 12. Apple Beats Studio3
 13. Samsung 70 "4K UltraHD
 14. Сонос Arc Soundbar
 15. Samsung Galaxy Z Fold2
 16. Roku Express HD

Рецепти, кухонний інструмент та аксесуари, посуд для випічки та кухонний посуд користувалися великим попитом у кухарів. Кількість пошуків подарунків "гуру здоров’я", таких як подарункові кошики та пакети допомоги, цього року зросла навіть на 130% - цікаво чому.

Ви можете отримати доступ до путівника з подарунків з будь-якої точки світу, але він враховує лише тенденції США. Деякі товари можуть бути недоступні у всьому світі, і в інших країнах можуть спостерігатися зовсім інші тенденції. Якщо ви зацікавлені, ознайомтеся з посібником із посилання нижче.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 3 лучшие дешевые смартфоны с AMOLED экранами

Стаття доступна українською...Сейчас на рынке смартфонов представлено большое количество смартфонов с IPS, OLED и AMOLED экранами. Сейчас не будем...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -