Реклама

Huawei будуть випускати ігрові монітори

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора відбулася конференція Huawei Full Connect Conference 2020, де президент лінійки планшетів і ПК компанії Huawei Ван Іньфен (Wang Yinfeng), підтвердив, що Huawei будуть випускати ігрові монітори.

За його словами, монітори Huawei з’являться на ринку раніше фірмових настільних комп’ютерів. Це означає, що перші монітори компанії можуть вийти в будь-який момент.

Згідно з раніше опублікованою інформацією, китайський виробник випустить дисплеї з вигнутими екранами для ігрового ринку. Мета Huawei - конкурувати з іншими виробниками, які вже вийшли на цей ринок, такими як Xiaomi. З чуток, Huawei передасть на аутсорсинг виробництво стандартних плоских дисплеїв компанії BOEVT, яка є дочірньою компанією BOE Technology Group. Перша партія дисплеїв для Huawei буде включати близько мільйона моніторів. У лінійці буде представлено 2-3 моделі з екранами діагоналлю 27 і 34 дюйма.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Motorola Razr оновиться до Android 10

Компанія Motorola, яка представила свій складний смартфон Razr ще в 2019 році, вирішила його оновити. Razr продається за шалені...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -