Ви тут
Головна > Новини >

Huawei будуть випускати ігрові монітори

Huawei будуть випускати ігрові монітори

Вчора відбулася конференція Huawei Full Connect Conference 2020, де президент лінійки планшетів і ПК компанії Huawei Ван Іньфен (Wang Yinfeng), підтвердив, що Huawei будуть випускати ігрові монітори.

За його словами, монітори Huawei з’являться на ринку раніше фірмових настільних комп’ютерів. Це означає, що перші монітори компанії можуть вийти в будь-який момент.

Згідно з раніше опублікованою інформацією, китайський виробник випустить дисплеї з вигнутими екранами для ігрового ринку. Мета Huawei – конкурувати з іншими виробниками, які вже вийшли на цей ринок, такими як Xiaomi. З чуток, Huawei передасть на аутсорсинг виробництво стандартних плоских дисплеїв компанії BOEVT, яка є дочірньою компанією BOE Technology Group. Перша партія дисплеїв для Huawei буде включати близько мільйона моніторів. У лінійці буде представлено 2-3 моделі з екранами діагоналлю 27 і 34 дюйма.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Top
64690675