В Київстар попередили користувачів про можливі проблеми з деякими сервісами

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Цього тижня, а саме з 22.00 14 травня до 8.00 16 травня, компанія Київстар проводитиме оновлення своєї IT-системи. Про це компанія почала повідомляти своїх абонентів у вигляді смс-повідомлень, так як дане оновлення обмежить використання абонентами певних функцій. Основна ціль оновлення IT-інфраструктури полягає в покращенні обслуговування абонентів Kyivstar.

В Київстар попередили користувачів про можливі проблеми з деякими сервісами

І так, під час проведення технічних робіт проблем із здійсненням дзвінків, відправкою смс-повідомлень та користуванням мобільним інтернетом виникнути не повинно. Дані послуги працюватимуть у звичному режимі. А от неробочими можуть бути сервіси типу перевірки стану рахунку, підключених послуг, перевірка бонусів чи поповнення рахунку. Саме тому, компанія рекомендує здійснити усі необхідні вам операції із цими даними до початку технічних робіт.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

UMIDIGI запустив смарт-годинник Urun GPS Sports

Поки усі очікують на розпродаж 11.11 в Китаї, багато компаній підготували нові товари саме до цієї події. Виробник UMIDIGI...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -