Реклама

Huawei придумали новий спосіб усунення подряпин на склі смартфона

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Huawei придумали новий спосіб усунення подряпин на склі смартфона. Відповідний патент вони подали в Національне управління інтелектуальної власності Китаю. Новий патент на «Спосіб і обладнання для усунення подряпин на склі» був прийнятий і опублікований 22 грудня 2020 року.

В описі патенту описаний спосіб ремонту подряпаного скла на лицьовій і задній частинах смартфонів. Устаткування виявляє подряпину на склі екрану. Якщо подряпина знаходиться на лицьовій частині, скло слід очистити спиртом. А якщо мова про задній панелі, використовується ультразвуковий очищувач.

Після очищення готується спеціальна суміш, яка включає 35-45% акрилату, 50-60% епоксидної смоли, 2-3% ініціатора і 2-3% добавок. Після цього рідина наноситься на прозору плівку, яка клеїться на смартфона. Ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 320 ~ 420 нм використовується для затвердіння ремонтного розчину.

У патенті йдеться, що сила адгезії ремонтного розчину до поверхні скла повинна бути більше, ніж сила адгезії до прозорої плівці, щоб затверділий розчин не пошкодився при відшаруванні плівки.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Realme представить смартфон X3 Pro на виставці IFA Berlin

Пандемія 2020 року ввела деякі корективи в життя і плани кожної людини, проте, IFA Берлін не скасував свою подію....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -