Компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше повідомлялося, що компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю. Сьогодні стало відомо, що масове виробництво смартфонів розпочнеться в Індії, а виробництво iPad у В’єтнам. У повідомленні також згадується, що виробництво iPhone 12 стартує в Індії вже в цьому кварталі.

До цього індійські ЗМІ повідомляли, що Apple планує збирати смартфони лінійки iPhone 12 в в Індії, а смартфони з написом «Зроблено в Індії» вже готові до виходу. У повідомленні також згадується, що Wistron почне виробництво нового iPhone 12 в Бангалорі. Плануючи інвестувати близько 40 млн доларів, Wistron також хоче найняти 10 000 співробітників для нового заводу. Очікується, що завод буде повністю готовий до роботи в жовтні цього року, при цьому близько 1000 робочих вже приступили до роботи.

В даний час Apple виробляє в Індії такі смартфони, як iPhone 6S, iPhone XR і новий iPhone SE 2020. Джерела стверджують, що Apple розвиває місцеве виробництво, тому що компанія Apple сподівається знизити залежність від Китаю. При цьому виробництво iPhone в Індії навряд чи приведе до зниження цін для покупців, хоча при місцевому виробництві компанії платять помітно менші податки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Українцям розповіли, що робити, якщо з банківського рахунку несподівано зникли кошти

На нашу думку, кожен, хоча б раз, стикався з несподіваним списанням грошей з особистої банківської карти чи мобільного рахунку....
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -