Реклама

Компанія Xiaomi анонсувала чергову новинку для сучасного розумного будинку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Китайська компанія Xiaomi анонсувала чергову новинку для сучасного розумного будинку – камеру відеоспостереження під назвою MIJIA Smart Camera AI Exploration Edition, яка приходить на зміну моделі MIJIA Smart Camera, випущеної в 2019 році.

Компанія Xiaomi анонсувала чергову новинку для сучасного розумного будинку

Пристрій виконаний на основі 3-мегапіксельного датчика, який дозволяє здійснювати зйомку з роздільною здатністю 2304 × 1296 точок. Передбачене інфрачервоне підсвічування для здійснення спостереження в темний час доби або в погано освітлених приміщеннях.

Моторизована платформа камери містить два невеликих електродвигуна. Вони забезпечують можливість огляду на 360 градусів по горизонталі і на 118 градусів по вертикалі.

У новинці реалізовані інтелектуальні засоби розпізнавання тварин і людей: у другому випадку ідентифікація може здійснюватися по зображенню особи.

Компанія Xiaomi анонсувала чергову новинку для сучасного розумного будинку

В оснащення входять адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth. Переглядати відеоматеріали можна на смартфоні або планшеті через супутній мобільний додаток MIJIA.

Модель JIA Smart Camera AI Exploration Edition укладена в корпус циліндричної форми з округляє верхньою частиною. Придбати пристрій можна буде за орієнтовною ціною 60 доларів США.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи захочуть українці ділитися особистою інформацією з Facebook після нещодавніх погроз?

Останнім часом, компанія Facebook весь час знаходиться в центрі міжнародних скандалів. Спочатку були різноманітні інциденти, які стосувалися зливу персональної...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -