Реклама

Компанія Xiaomi зацікавилася технологією штучного інтелекту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За даними китайських джерел, компанія Xiaomi зацікавилася технологією штучного інтелекту. Засновник і виконавчий директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) купив контрольний пакет акцій китайського розробника технологій штучного інтелекту CVITEK. Угода привела до зміни керівного складу в компанії, що займається розробками ІІ.

Китайський виробничий гігант офіційно став найбільшим акціонером CVITEK з часткою акцій 20,7%. Також стало відомо, що Лей Цзюнь тепер займає пост одного з керівників CVITEK. Сума угоди не повідомляється, але вказується, що частка власних активів Лей Цзюня в компанії тепер становить 3,07%.

Компанія CVITEK займається проектуванням і розробками чіпів SoC на основі штучного інтелекту. На жаль, мета угоди між CVITEK і Xiaomi не вказується. Оскільки сама Xiaomi випускає продукти, які використовують технології машинного навчання, досить імовірно, що разом з покупкою CVITEK виробник смартфонів хоче розширити зону свого впливу в сфері розробки технологій ІІ. У перспективі також не виключається можливість використання напрацювань CVITEK в складі продуктів Xiaomi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei випустили розумний бездротовий пилосос

Компанія Huawei після ведення нових американських санкцій, які заборонили її закупити різні комплектуючі для смартфонів, почала активно випускати нові...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -