Реклама

Компанія Xiaomi зацікавилася технологією штучного інтелекту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За даними китайських джерел, компанія Xiaomi зацікавилася технологією штучного інтелекту. Засновник і виконавчий директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) купив контрольний пакет акцій китайського розробника технологій штучного інтелекту CVITEK. Угода привела до зміни керівного складу в компанії, що займається розробками ІІ.

Китайський виробничий гігант офіційно став найбільшим акціонером CVITEK з часткою акцій 20,7%. Також стало відомо, що Лей Цзюнь тепер займає пост одного з керівників CVITEK. Сума угоди не повідомляється, але вказується, що частка власних активів Лей Цзюня в компанії тепер становить 3,07%.

Компанія CVITEK займається проектуванням і розробками чіпів SoC на основі штучного інтелекту. На жаль, мета угоди між CVITEK і Xiaomi не вказується. Оскільки сама Xiaomi випускає продукти, які використовують технології машинного навчання, досить імовірно, що разом з покупкою CVITEK виробник смартфонів хоче розширити зону свого впливу в сфері розробки технологій ІІ. У перспективі також не виключається можливість використання напрацювань CVITEK в складі продуктів Xiaomi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Флагман Xiaomi Mi 10 Ultra отримає антимікробні аксесуари

З’явилася інформація, що Xiaomi готує до релізу ще одну модифікацію смартфона Mi 10 – Mi 10 Ultra. Сам смартфон...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -