Реклама

Facebook, Instagram і WhatsApp більше недоступні на деяких смартфонах Samsung

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Команда Facebook прибрала свої чотири основних додатки з магазину додатків Tizen Store. Повідомляється, що Facebook, Instagram і WhatsApp більше недоступні на деяких смартфонах Samsung.

Ці програми більше недоступні для завантаження і установки з магазину. Більш того, вже встановлені додатки на смартфонах більше не працюють, а при спробі запуску видається повідомлення про припинення підтримки.

Facebook, Instagram і WhatsApp більше недоступні на деяких смартфон Samsung

Facebook попередила користувачів про майбутній кроці ще в червні. Це відбулося незабаром після закриття сайту і додатки спільноти Tizen Community.

Месенджер WhatsApp був самим завантаженим додатком Tizen з моменту його запуску в магазині Tizen Store. Багато в чому причина такої популярності полягала в тому, що це був єдиний месенджер для платформи Tizen, не рахуючи зовсім вже маловідомих рішень. Тепер у користувачів смартфонів на платформі Tizen залишається зовсім небагато варіантів для спілкування в чатах або відеодзвінків. Facebook, Instagram і Facebook Messenger також роками займали верхні рядки в рейтингах завантажень. Однак оскільки смартфони Tizen можна сміливо віднести до застарілої екзотики, Facebook більше не бачить сенсу в свою присутність в Tizen Store.

Платформа Tizen OS на даний момент є програмною основою для багатьох продуктів Samsung, таких як телевізори, розумні годинник, побутова техніка та пристрої «Інтернету речей». Проте, в якість ОС для телефонів Tizen, фактично, провалилася. Samsung перестала випускати смартфони Tizen в 2017 році. Всього в лінійці було представлено лише чотири моделі - Samsung Z1, Z2, Z3 і Z4. За останні три роки смартфони Tizen втратили підтримку багатьох додатків і сервісів, включаючи фірмовий My Galaxy на початку 2019 року.

Джерело: androidheadlines

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 4 особливості Android, яких бракує в iPhone

Компанія Apple позиціонує себе і власні пристрої як щось найкраще із світу технологій, і тут мова йде не тільки...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -