Операційна система від Samsung – Tizen

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Операційна система від Samsung – Tizen. Вона є багатогранною та має різні версії, залежно від того на якому пристрої встановлена.

Побудована дана ОС на базі Linux і дуже гнучка, що дозволяє її використовувати на смартфонах, смарт-годинниках, телевізорах, автомобільних гаджетах тощо.

Профілі ОС Tizen

Для задоволення різноманітних галузевих потреб, Tizen поставляється в таких профілях:

  • Tizen IVI (інформаційні розваги в транспортних засобах);
  • Tizen TV (для смарт-телевізорів);
  • Tizen Mobile;
  • Tizen Wearable.

Наприклад, Tizen встановлена на таких смарт-годинниках, як Samsung Galaxy Watch.
Загалом, усі ці профілі побудовані на основі спільної інфракструктури – Tizen Common.

ОС Tizen на телевізорах

Операційна система від Samsung – Tizen, є відкритим кодом, це означає, що розробники можуть отримати доступ до неї, щоб створити сумісні програми та включити їх у сторонні пристрої.

На телевізорах, Tizen – це інтерфейс, що надає доступ до потокових програм, таких як Netflix чи YouTube, та для налаштування параметрів. Tizen – це те, що керує сенсорним екраном на розумному холодильнику та дає можливість створювати продуктові списки. Tizen – це те, що дозволяє розумній пральній машині надсилати вам повідомлення про те, що цикл закінчився. Розумні прилади вашого дому підключаються до мобільного додатку Samsung SmartThings, який дозволяє вам управляти ними через смартфон. Використовується на таких телевізорах, як Samsung Q6FN QLED TV.

В останні роки Samsung розширив Tizen, включивши голосовий контроль Bixby, додаток Samsung TV Plus із безкоштовним вмістом, інтеграцією партнерів та інші функції. У ньому також є вбудований магазин з такими додатками, як Amazon, додаток Apple TV для телебачення, HBO, Hulu, Netflix та YouTube.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Купуємо телевізор, або як продавці можуть обманути під виглядом акцій та спеціальних пропозицій

Всі ми рано чи пізно змінюємо свій старий телевізор на новий. Зараз вибір сучасних телевізорів надзвичайно великий і заплутатися...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -