Реклама

Телевізор Samsung Q6FN QLED TV

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Телевізор Samsung Q6FN QLED TV – це телевізор за економною ціною, але із справді чудовими характеристиками та функціями. Основними з них є повна підтримка кольорів HDR, дуже висока пікова яскравість та глибокий рівень чорного.
Для порівняння можете ознайомитись з Samsung Q90 QLED Smart TV.

Технічні характеристики Samsung Q6FN

  • смарт-платформа Tizen
  • роздільна здатність 3820х2160
  • підвищення масштабу HD до UHD
  • підтримка HDR
  • вбудований порт Wi-Fi та Ethernet
  • підключення: 4 порти HDMI (усі 2.0a та HDCP 2.2), 3 порти USB, 1 порт Ethernet, 1 цифровий аудіо вихід

Дизайн Samsung Q6FN

Телевізор Samsung Q6FN QLED TV

Щодо загального вигляду, то він чудовий. Підставка і краї телевізора мінімалістичні, сріблясто-металеві. Дисплей дуже простий і гарно виділяється в затемненій кімнаті, так як панель практично не видно, бо вона надзвичайно тонка.
Даний телевізор використовує металевий квантовий крапковий фільтр для покращення контрасту та кольорів. Він зможе задовільнити усі ваші потреби в 4К та HDR10+.

Розміри Samsung Q6FN QLED TV

Q6FN випускається в п’яти розмірах: 82-дюймовий, 75-дюймовий, 65-дюймовий, 55-дюймовий та 49-дюймовий.
Samsung Q6FN використовує технологію Quantum Dot від Samsung, яка запобігає вигоранню.
Телевізор підтримує HDR10 та HDR10+, 4К ігри та має 100% кольоровий обсяг DCI-P3, також підтримує підвищення масштабу SD-UHD.

Можливості Samsung Q6FN

Якщо у вас встановлений додаток SmartThings для Android або iOS, то увімкнувши свій телевізор, він автоматично з’єднається з додатком і увійде до мережі Wi-Fi без додаткового вводу пароля.

Також він запустить усі додатки вашого телефону та виділить їх як доступні для Q6FN.

Пульт Samsung Q6FN QLED TV

Разом із телевізором поставляється розумний пульт дистанціного керування, є функція голосового помічника Bixby.
Щодо загальної яскравості екрану, то Q6FN забезпечує дуже реалістичні рівні яскравості яскраво освітлених предметів на екрані та надає відмінну цілісність кольору.

Порівняння якості зображення

Купуючи смарт – телевізор Q6FN ви отримуєте справді чудову ефективність, з сильним контрастом, глибоким насиченим рівнем чорного та великою рівномірністю чорного кольору з невеликим помутнінням.
Q6FN також можна використовувати в якості екрану ПК, оскільки він пропонує чудову продуктивність та керованість рухами. Граючи в ігри з 4К або 1080p та з HDR телевізор забезпечує надзичайно низьке відставання на вході в усіх параметрах.

Проте якщо порівнювати дану модель із моделями телевізорів QLED 2018 року цієї марки, то даній моделі не вистачає деякої по-справжньому вражаючої пікової яскравості, кольорової насиченості та кращої локальної системи затемнення. Це все пояснюється тим, що Q6FN не вистачає повноцінного світлодіодного підсвічування.

Недоліки Samsung Q6FN

Також варто назвати і недоліки даного телевізора, проте, на нашу думку, вони ніяк негативно на нього не впливають, знову ж таки згадуючи про ціну.

Найперше, це відсутнісь Dolby Vision HDR для телевізорів 4К. Але, варто зазначити, що її немає в усіх 4К телевізорах від Samsung. Замість нього представлений власний формат HDR10 + HDR, як його заміна.

Другий недолік – це відсутність підсвічування повного масиву, де світлодіоди покривають всю поверхню за екраном телевізора. Завдяки цьому, ви отримуєте біль глибокий рівень чорного кольору. Та Q6FN не поділяє цю специфіку.

І третій, виділений нами недолік, це спотворення зображення при перегляді з різних кутів огляду.

Вирок

Загалом, у більшості випадків телевізор Samsung Q6FN QLED TV – це дуже хороший 4K HDR телевізор, і більшість його функцій та характеристик працюють досить добре, тим більше, що вона дешевша за будь-який інший QLED.

Попередня статтяAndroid приставка NVIDIA Shield TV 2019
Наступна статтяКомпактні Motorola Verve Buds 110
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розробники Cyberpunk 2077 почали повертати кошти незадоволеним клієнтам

В компанії CD Projekt RED розповіли про кількість проданих копій своєї рольової гри Cyberpunk 2077, а також...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -