Реклама

Компанія Samsung розширює взаємодію смартфонів із Windows

Останні Новини

Компанія Samsung розширює взаємодію смартфонів із Windows, а саме працює над розробкою трьох додатків для операційної системи Windows 10. Дані додатки отримали назви Quick Share, Samsung Free та Samsung O. До сьогодні, смартфони Samsung уже отримували ряд корисних функцій в даному напрямку.

Щодо деталей, то додаток Quick Share дозволятиме швидко обмінюватися даними за допомогою використання Wi-Fi Direct. Тобто тут буде можливість зручного обміну між смартфонами Samsung та персональними комп’ютерами. Додаток Samsung Free очікується як наступник Samsung Daily. Відповідно до цього, повинен надавати можливість шукати цікавий контент та переглядати новини. Відомостей про функцій Samsung O поки немає.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Флагманський смартфон Huawei P50 отримає неймовірний зум

Продовжують з'являтися подробиці про новий флагманський смартфон Huawei P50, який повинен вийти в першому кварталі цього року. Сьогодні стало...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -