Реклама

Користувачів популярних месенджерів могли прослуховувати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що користувачів популярних месенджерів могли прослуховувати зловмисники. Дослідниця безпеки з Google Project Zero виявила в декількох популярних месенджерах – Signal, Google Duo і Facebook Messenger – уразливості, які дозволяли прослуховувати користувачів.

Фахівець розповіла, що через вразливості зловмисники могли без дозволу користувача прослуховувати навколишні звуки. Це відбувалося до того, як користувач відповість на вхідний дзвінок в додатку.

Крім Signal, Google Duo і Facebook Messenger уразливості виявилися в JioChat і Mocha. Повідомляється, що баги вже виправлені. По суті, уразливості працювали так: зловмисник здійснював дзвінок на пристрій жертви, а воно починало передавати аудіо- або віддання. Тобто додатки дозволяло з'єднати девайс абонента із зухвалим без дій першої людини.

У Telegram і Viber такі уразливості виявлені не були.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найпопулярніші смартфони у всьому світі на початку 2021 року

Можливо вам колись було цікаво, які смартфони користуються шаленою популярністю за межами України. Так ось, проаналізувавши ринок смартфонів за...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -