Реклама

Мобільні оператори стежать за абонентами через SIM-карти

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні декілька років можна почути все більше поганих новин, які стосуються розкриття конфіденційності користувачів тих чи інших сервісів і тут мова йде не про мільйони користувачів, а мільярди. Останнім прикладом може стати нещодавній витік персональної інформації користувачів соцмережі Facebook. Так ось, в наш час, за нами стежать все більше компаній, оскільки можливостей в них все більше і більше. Для прикладу, все що ви шукаєте в інтернеті відомо пошуковим гігантам, соціальні мережі та месенджери отримують доступ до ваших телефонних номерів (і не тільки), мобільні оператори стежать за абонентами через SIM-карти та отримують нереальну кількість персональної інформації (при бажанні). Зараз же, зупинимося на мобільних операторах, оскільки свої послуги надають майже всім українцям.

Так ось, можливо ви задавалися питанням, звідки мобільні оператори знають, де їхніх користувачів найбільше, де краще ставити нові стільникові вежі, відкривати нові магазини, які тарифні плани краще запропонувати і тому подібне. Повірте, все це відбувається не просто так, оскільки в таких компаніях працює велика кількість аналітиків, які обробляють всю отриману інформацію та вибирають що краще вам запропонувати і де.

Звісно, мобільні оператори не прослуховують всіх, не читають ваші смс, не стежать за вами в інтернеті і тому подібне. Всі дані, які вони збирають орієнтовані на загальні дані. Що до цього можна віднести? Найперше, це відстеження найпопулярніших маршрутів своїх користувачів, аналіз відправлених смс, тривалість дзвінків, використання МБ і тому подібні дані.

Фактично, мобільні оператори збирають неймовірну кількість таких даних, які потім групуються та обробляються аналітиками. Результатом такого аналізу даних стають вигідні тарифи, покращення мережі в певних регіонах, розміщення стільникових салонів в найкращих місцях і тому подібне.

Щодо захисту від такого відстеження. Фактично, захиститись від цього ніяк не можна. Навіть якщо ви звернетеся в суд, довести те, що оператори знають про вас щось конфіденційне не вийде. Крім цього, конкретно займатися вашою "прослушкою" вони можуть тільки після звернення правоохоронних органів. В інших випадках, всі ваші дані просто зашифровані і групуються з мільйонами даних інших користувачів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple продають непрацюючі смартфони iPhone 12 mini

Apple продають непрацюючі смартфони iPhone 12 mini. Непрацюючих iPhone 12 mini все більше і більше. Деякі користувачі навіть вирішили...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -