Реклама

На що звернути увагу при купівлі нового смартфона – 4 поради

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Придбання нового смартфона для багатьох є важливою справою. Мало хто робить покупку спонтанно, адже це не дешеве придбання. Люди заздалегідь цікавляться пристроями, аби вибрати для себе найбільш зручний та підходящий. Тим більше, що в середньому одним смартфоном користуються три роки. Термін, погодьтеся, досить довгий і терпіти незручності за свої ж гроші не хочеться. Тому ми вирішили дати кілька порад, аби Вам було легше зорієнтуватися перед покупкою.

Порада перша – об’єм пам’яті.

Це перше, на що потрібно звернути увагу при виборі нового пристрою. Якщо навіть Ви не врахуєте всі нюанси, коли купуватимете смартфон, то обсяг пам’яті обов’язково треба уточнити і порівняти його з іншими моделями. Без цього ніяк. В сучасному світі технологій з кожним роком все більше можливостей у телефона. Колись важко було б уявити, що ми оплачуватимемо покупки в супермаркетах, використовуючи лише смартфон. Через те, що ми весь час встановлюємо додаткові програми, скачуємо різноманітні додатки, аби полегшити собі повсякденне життя, а декому навіть і роботу, то пам’яті в телефоні забагато не буває.

Ми не знаємо, що ще завтра вигадають розробники, і які нові можливості з’являться у нашого смартфона. Задля того, аби не міняти пристрій через рік, рекомендуємо Вам сьогодні обрати гаджет об’ємом пам’яті не менше, ніж 64 Гб.

Ще один нюанс. В старіших телефонах був спеціальний слот для додаткової картки пам’яті SD. Нові пристрої все частіше випускають без цього слота. Тому надіятися на те, що «потім пам'ять докуплю» не варто. Аби цього не сталося, перевірте наявність слота у новому телефоні. Хоча ми все-таки радимо Вам відразу купити смартфон з великим об’ємом пам’яті.

Цікаво: Названо найпопулярніші смартфони серед українців в 2021 році.

Порада друга – розмір смартфона.

Розмір смартфона, який Ви обираєте, теж відіграє важливу роль. Перед покупкою, рекомендуємо Вам потримати пристрій в руках, спробувати ним покористуватися, аби побачити – зручно Вам чи ні.

Одні користувачі полюбляють великі гаджети. Вони їм потрібні, наприклад, для роботи, або вони люблять грати у ігри, дивитись серіали та інше. Тоді варто купувати пристрій з розміром екрану, не меншим від 6,5 дюймів. Чоловікам теж зручніше користуватися великими смартфонами, хоча і жінки полюбляють їх також. Дехто вважає, що великий телефон - це ознака статусності.

Проте є свої прихильники і у малих за розміром пристроях. Вони зручні, менше вислизають з рук, малопомітні в кишені. Якщо Ви любите такі смартфони, то придивіться до iPhone 12 Mini чи ZenFone 8. Телефон із дисплеєм 6 дюймів чи менше – саме те, що треба. Вибір в користь великого чи малого пристрою, в будь-якому випадку, залишається за Вами.

Цікаво: Компанія Apple відправила на “смітник” свої культові смартфони.

Порада третя – гарантія на телефон.

Зараз в магазинах техніки є така «фішка» - пропонують придбати додаткову гарантію на телефон, або її ще називають розширеною. Звичайно, не безкоштовно. Тобто, Ви сплачуєте гроші за лишній рік-два гарантії.

Якщо Ви купуєте дорогий пристрій, то, мабуть варто гарантувати собі довший термін його використання. Для дешевих телефонів, ми вважаємо, розширену гарантію купувати не варто.

Судячи з досвіду, гарантія не завжди використовується. Або вона просто не потрібна була, і люди тому нею не скористалися. Або при зламаному смартфоні страховий випадок важко було доказати. Коли ми вибираємо в магазині новий гаджет, останнє, що нам хочеться робити – це вичитувати умови гарантійного паспорта. Тому при неполадках з телефоном можна піти з нічим, якщо гарантія не буде Вами доказана.

Порада наша така – ніж викидати лишні кошти на вітер – краще купіть захисну плівку чи скло, та придбайте гарний захисний чохол.

Порада четверта – не варто купувати старий смартфон.

Ми би не радили Вам купувати старий телефон. Лише, якщо Ви сильно обмежені в фінансах. Проблем з таким телефоном буде дуже багато.
По-перше, відсутність сучасних технологій – не буде ні системи платежів NFC, ні 5G, ні USB-C для зарядки, ні інших зручностей, які вже стали частиною нашого життя.

По-друге, телефон на момент придбання матиме вік приблизно 2-4 роки, а отже операційна система в ньому буде застаріла. Виробник так довго не підтримує програмне забезпечення, тому оновлення не буде. А отже, нові функції ОС будуть для Вас недоступні.

По-третє, ніхто не дасть Вам гарантій, як довго він прослужить.
Висновок такий – перед придбанням нового смартфона, необхідно трохи поцікавитися цим ринком, останніми технологіями та можливостями нових пристроїв.

Також нещодавно стало відомо, як смартфони впливають на організм людини.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Основні кроки для захисту від банківських самозванців

Крадіжка особистої інформації стає все більшим викликом сучасності, коли шахраї намагаються отримати інформацію про таких людей, як ви. Вони використовують...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -