Реклама

Навушники Samsung Galaxy Buds Pro вже програли AirPods Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бездротові навушники Samsung Galaxy Buds Pro вже програли AirPods Pro в першому порівнянні. Підвела система активного шумозаглушення
В YouTube опублікований 17-хвилинний огляд нових навушників Samsung

Samsung офіційно представить свої повністю бездротові навушники Galaxy Buds Pro тільки 14 лютого, але у нас вже є можливість вживу подивитися на пристрій. В одному з каналів YouTube опублікована розпакування і тест пристрою.

У ролику демонструються самі навушники з комплектом поставки, систему бездротової зарядки, наводиться порівняння з Galaxy Buds Plus. Також ведучий показав додаток для управління навушниками, в якому перераховані і всі функції новинки.

Що стосується перших висновків від прослуховування, то «режим прозорості» став набагато краще, якість звуку - фантастична з «чистими верхніми і середніми частотами і наполегливими басами». Система активного шумозаглушення працює добре, «але не так вражаюче, як в AirPods Pro».

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcesammobile
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смарт-часы распознают Covid-19 за неделю до появления симптомов

Стаття доступна українською...Исследования специалистов из нью-йоркской больничной сети Mount Sinai Health System и Стэнфордского университета показали, что Смарт-часы распознают...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -